Close

Strona 470 z 582 PierwszyPierwszy ... 370420460468469470471472480520570 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 691 do 4 700 z 5814
  1. #4691

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Hej, jak to jest z tymi iphonami na allegro? co drugi ma blokadę icloud. Jak to ludzie sprzedają że blokady nie ściągają? Przecież taki fon jest do kosza już. Wszystko to to kradzione czy co?
    Znalezione, nie kradzione
    FujiLove again and again...

  2. #4692

    Domyślnie

    Przywłaszczone gwoli ścisłości.

  3. #4693

    Domyślnie

    No to nieźle, bezczelność ludzi widać nie zna granic, żeby kradzione telefony sprzedawać i jeszcze zmyślać jakieś historyjki skąd na nim blokada ;D
    ;]

  4. #4694

    Domyślnie

    Pytanie do użytkowników Macbook pro (aktualny model) czy ten z i7 2.5 ghz i kartą graficzną intel iris radzi sobie dobrze z obróbką zdjęć z d810 w LR i PS czy raczej zamula? 16 gb ram wystarczy?


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  5. #4695

    Domyślnie

    16GB mi wystarcza, LR śmiga. Wprawdzie mam wersję z GPU, ale to przyspiesza tylko reakcję na suwaczkowanie - przełączanie zdjęć jest nawet przez to wolniejsze.

  6. #4696

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    ale to przyspiesza tylko reakcję na suwaczkowanie
    a to jest właśnie kluczowy czas reakcji istotny najbardziej podczas obróbki
    ;]

  7. #4697

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    a to jest właśnie kluczowy czas reakcji istotny najbardziej podczas obróbki
    Nie tyle chodzi o czas reakcji, co o płynność - na integrze trochę rwie w porównaniu z GPU. Przepaści mz. nie ma, wersję z GPU brałem bardziej pod kątem pracy na wielu monitorach (w tym UHD), oraz dlatego, że chciałem 0,5GB SSD.

  8. #4698

    Domyślnie

    Mam trochę zwariowane pytanie... Posiadam aktualnie cinema display 23" od appla, matowy, taki jak w linku: http://ecx.images-amazon.com/images/...S._SL1500_.jpg

    Używam go obok eizo jako monitor na suwaczki, podgląd katalogów itp itd, obrabiam na eizo, a apple jest do użytku na co dzień. Wkurza mnie jednak "chropowatość" ekranu i fakt że już trochę zżółkł miejscami, za to w porównaniu do ACD24 ma złącze DVI więc podepnę go pod co chcę. Pytanie: czy jest możliwość aby po rozebraniu ACD23 matowego wyjąć ekran i kupić jakąś matrycę IPS błyszczącą (glossy) która będzie do niego pasować i zadziała? To nie będzie nadal monitor do obróbki, jednak jako ekran na co dzień zdecydowanie byłby ładniejszy z glossy matrycą.

    Jest możliwa taka podmiana?
    ;]

  9. #4699

    Domyślnie

    Dobra, to może inaczej - czy ktoś wie jaki model matrycy siedzi w apple cinema hd display 23"? Za cholerę nie mogę tego znaleźć w internecie.
    ;]

  10. #4700

    Domyślnie

    Czy da się zablokowac zoom/oddalenie strony w safari? Ewentualnie jest jakis sposob zeby na 13" w retinie safari wyswietlalo pixel jeden do jednego? Przegladajac fotki tutaj na forum ktore maja 1024px i sa rozciagane sztucznie niestety mocno dostaja po jakości i co gorsza ostrości. Macie na to jakis sposób? Wiem ze moge sobie oddalić i zmniejszyc zdjecia do akceptowalnej wielkości ale nie bedzie to pixel jeden do jednego.
    COŚ TAM PSTRYKAM: FB , 500px ,

Strona 470 z 582 PierwszyPierwszy ... 370420460468469470471472480520570 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •