Close

Strona 537 z 582 PierwszyPierwszy ... 37437487527535536537538539547 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 361 do 5 370 z 5814
  1. #5361

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Już zmeczony tym jestem
    DAC w systemie pojawia się ale domyślnie włącza sie jakiś kuźwa soundflower czy podobne temu dziadostwo
    mój DAc też nie zgłasza się nazwą producenta (tak jak poprzedni) tylko widzę w systemie go jako Speaker

  2. #5362

    Domyślnie

    To nie jest mój Dac. Dac rozpoznany jest prawidłowo tylko system go ignoruje

  3. #5363

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    duża część urządzeń na wejściu optycznym ma maks 24bity i maks 96khz
    To jest ograniczenie urządzeń, a debata była nad przepustowością kabla. Skoro rozważasz 24/192 mniemam, że Twój sprzęt taki sygnał potrafi przyjąć, a mac wypuścić. Wszedłem w 1 wynik w google i powiadają że toslink (kabel) spokojnie puszcza 24/192 tylko trzeba właśnie DACa który to obsłuży. Ale dla pewności zawsze możesz sprawdzić więcej linków.
    ;]

  4. #5364
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2012
    Miasto
    Dusseldorf / Krakow
    Posty
    20

    Domyślnie

    Witam, chciałbym Was, jako doświadczonych użytkowników, prosić o kilka porad w zakresie sprzętu z nadgryzionym jabłkiem. Wątek czytam prawie od początku ale nigdy nie miałem okazji dłużej popracować na Apple. Laptopa potrzebuję do pracy biurowej (Excel, Word, PP) a przy okazji zajmuję się fotografią amatorsko, używam LR i PS, lubię też pobawić się muzyką (Cubase, instrumenty VST etc)
    Do końca tego roku zamierzam kupić:
    1. Mackbooka pro 13’ 8 / 256 – kupić już teraz czy poczekać na nowy model? Troszkę odstraszyła mnie klawiatura motylkowa i problemy z nią związane
    2. dobry router (czy w dalszym ciągu Time Capsule 3TB to dobry wybór? Czy lepiej coś poszukać u innych producentów)
    Do tej pory pracowałem tylko na Windowsie, mam też NAS Synology, który pracuje jako domowy serwer.
    Za wszelkie uwagi będę wdzięczny.

  5. #5365

    Domyślnie

    Jest styczeń. Trudno wróżyć co będzie do końca tego roku, ale można założyć, ze pojawią się maci z nowymi procesorami, ale akurat robią sporą różnicę w porównaniu z poprzednią generacją. Ja bym poczekał.

  6. #5366
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2012
    Miasto
    Dusseldorf / Krakow
    Posty
    20

    Domyślnie

    OK. dzięki. Tak myślałem właśnie aby jeszcze chwilkę poczekać. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat Time Capsule?

  7. #5367

    Domyślnie

    Gdyby ktoś szukał mocnego macbooka pro 13'' to polecam -> https://www.olx.pl/oferta/macbookpro...9-IDs08ez.html
    sprzęt w 100% sprawny jest jeszcze na gwarnacji Apple do 23 czerwca 2018 roku
    Nikon D40X + NIKON F90X + N18-55 + N35 F1.8G + N50 1.8D + Sigma 50-150 F2.8 II + Helios 58mm F2
    http://dominik-kowalski.pl http://comp-net.eu

  8. #5368

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RAW1 Zobacz posta
    Do końca tego roku zamierzam kupić:
    1. Mackbooka pro 13’ 8 / 256 – kupić już teraz czy poczekać na nowy model? Troszkę odstraszyła mnie klawiatura motylkowa i problemy z nią związane
    2. dobry router (czy w dalszym ciągu Time Capsule 3TB to dobry wybór? Czy lepiej coś poszukać u innych producentów)
    Odp 1: może poczekaj chwile jak nie masz ciśnienia. Taklawiatura motylkowa jes naprawde koszmarnie niedopracowana.... (pisałem to w wątku o nowej 15" Apple - ta z Touch Barem.)
    Odp. 2: Używałem i używam TC 3TB podbiętych pod 4 komputerey i nigdy nie mialem z nimi problemów...
    Pozdrawiam. Piotr
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  9. #5369

    Domyślnie

    Koledzy, pewnie wiecie najlepiej, jeżeli chciałbym kupić dziś jabłko nowe stacjonarne z zamiarem, żeby do prac graficznych starczyło mi na najbliższe lata - photoshop, pakiet adobe - to czy wersja 21 calowa wystarczy? Wiem, że 27 ma możliwość większej rozbudowy

  10. #5370

    Domyślnie

    Jeśli już koniecznie się zdecydowałeś na iMaca to kup 27 cali najlepiej z 64GB RAM. Wtedy na najbliższe lata wystarczy bez dokładania, a i komfort pracy 21' vs 27' jest zupełnie inny.
    Pozdrawiam. Piotr
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

Strona 537 z 582 PierwszyPierwszy ... 37437487527535536537538539547 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •