Close

Strona 534 z 582 PierwszyPierwszy ... 34434484524532533534535536544 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 331 do 5 340 z 5814
  1. #5331

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Jabłko ma swoją klawiaturę tylko numeryczną?
    Tak, jest coś takiego...

    Tytko tutaj pomysł jest inny. Podczas pracy w biurze komputer będzie podłączony do monitora, normalnej klawiatury, myszy itd, więc problemu nie ma. Natomiast mogą zdarzyć się sytuacje, gdy trzeba będzie wziąć go pod pachę i przenieść się tymczasowo z robotą gdzieś indziej. Do klienta, dajmy na to... Albo do pokoju obok. I wtedy całej mobilności przeczy konieczność targania ze sobą dodatkowej klawiatury. Rozwiązaniem jest laptop ze swoją własną klawiaturą numeryczną, co z kolei dyskwalifikuje wszystkie ultrabooki.

  2. #5332

    Domyślnie

    Ultrabook I klawiatura przenośnia (numeryczna) i tak będą mniejsze i lżejsze niż komputer z pełną klawiaturą.

  3. #5333

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    I wtedy całej mobilności przeczy konieczność targania ze sobą dodatkowej klawiatury.

    Sorry, ale ja propozycję targania wszędzie ze sobą osobnej klawiatury napisałem jako ponury dowcip ociekający gryzącą ironią. Nie myślałem, że ktoś to weźmie na poważnie.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  4. #5334

    Domyślnie

    Wiesz, jeżeli rozwiązanie jest głupie, ale działa, to znaczy, że nie jest głupie.

  5. #5335

    Domyślnie

    Przecież ta klawiatura numeryczna (podczepiana do laptopa) jest malutka...

  6. #5336

    Domyślnie

    No dobra, ale trzeba ją mieć ze sobą, trzeba wyjąć, podłączyć, trzeba miejsce na nią na stole znaleźć itd... A samego laptopa to i na kolanach można trzymać albo na stoliku w kawiarni postawić podczas spotkania.

  7. #5337

    Domyślnie

    No tak lepiej taszczyć notebook z pełną klawiaturą zamiast notebooka. Wygodniejsze. Ok… Pal licho to dodatkowe 30-50% wagi komputera.

  8. #5338

    Domyślnie

    No nie wiem... Dell XPS 9560 waży 1.8kg, Dell Vostro 5568 waży 1.98kg. Całe 180g różnicy. To daje ok. 10%.
    XPS jest też równiutko dwa razy droższy. Mowa oczywiście o komputerach w podobnej konfiguracji. i5, 8GB RAM, SSD 240GB.

  9. #5339

    Domyślnie

    Czy możecie polecić forum na którym są trochę bardziej zaawansowani użytkownicy systemu makówkowego?
    Cały czas nie mogę dojść fenomenu wykrywania zewnętrznego DACa i uznawaniu go jako podstawowego wyjścia audio

  10. #5340

Strona 534 z 582 PierwszyPierwszy ... 34434484524532533534535536544 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •