Close

Strona 532 z 582 PierwszyPierwszy ... 32432482522530531532533534542 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 311 do 5 320 z 5814
  1. #5311

    Domyślnie

    Class action jest w USA, a w Europie cisza. Taki to tu zas...ny rynek konsumentów
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  2. #5312

    Domyślnie

    Ok, mam iP 5s, iOS 9.2.1. Tel mi pada na zimnie przy 10-30%. Rozumiem, że skoro pada (wyłącza się) to nie mam tego algorytmu? W końcu po to miałby być żeby nie padał pod obciążeniem.
    ;]

  3. #5313

    Domyślnie

    Miałem takie nietypowe pady baterii w 5-tce, wymieniłem baterię na nową i jest ok. Wymiana zajęła mi max 10 min.

  4. #5314

    Domyślnie

    Ja tak miałem z SE. Był na gwarancji i wymienili mi go na nowego.

  5. #5315

    Domyślnie

    Wymienić baterię muszę, to oczywiste, byłem ciekaw czy tel przyśpieszy po wymianie jeśli jest algorytm, to tak, jeśli go nie ma (a skoro pada to pewnie nie ma) to nie.

    Co najlepsze, mi programy do sprawdzania baterii pokazują że ma 95% pojemności fabrycznej i excellent condition... I faktycznie jak już trzyma to długo, po prostu jak się wyjdzie na mróz to potrafi tel przy 30% wyłączyć. Swoją drogą ciekawe jak ten algorytm obniża procka. Czy regularnie np co 5% zużycia baterii (zużycia, nie rozładowania) obniża taktowanie o 5% czy w jednym momencie jak np zużycie przekroczy 50% to nagle zwalnia procka o połowę? Pierwsza opcja by była do bani bo kupujesz szybki sprzęt który już po paru miesiącach intensywnego użytkowania będzie pewnie kilkanaście-kilkadziesiąt % wolniejszy. Taka trochę lipka...
    Ostatnio edytowane przez Aeon88 ; 31-12-2017 o 12:28
    ;]

  6. #5316

    Domyślnie

    A taką rzecz mi powiedzcie...
    Żona moja osobista będzie zakładała DG typu biuro rachunkowe. No i trzeba jej to wszystko powyposażać. Na początek będzie obsługiwać raptem kilku klientów (w tym mnie), więc na początek takie typowe biuro - w sensie biuro, nie będzie potrzebne. Do pracy wystarczy jej laptop i kawałek wolnego biurka. I tak się zastanawiam na makówką jakąś. Tylko powiedzcie mi na ten przykład, jak na OSX wygląda w praktyce, czy w ogóle wygląda, korzystanie z programów typu Płatnik, czy programów księgowych od Insertu, czy Comarchu. Chodzi o to, że one potrzebują MSSQLa. Nie wiem, czy ktoś się podejmował stawiać te programy w innym środowisku bazodanowym niż M$... Nie obiło mi się o uszy... No bo o ile same programy, klienty, to się na Parallelsie odpalą bez problemu, tak bardziej mnie martwi dostęp do bazy. Da się postawić jakiś silnik bazodanowy, który działałby tożsamo z MSSQL? Na początek nie planujemy osobnej maszyny, na której mogłyby stanąć bazy, raczej myślę w kierunku NASa do archiwizowania tych baz i przy okazji np. Time Machine dla Jabola...
    Ma coś takiego sens, czy se odpuścić?

  7. #5317

    Domyślnie

    Popatrz na strony interesujących CIę programów, czy mają wersje na maca.
    Ale IMO to trochę kombinowanie na siłę. Zaraz się okarze, ze z klientami trzeba jakieś rzeczy przekazać, pootwierać i będzie żonglerka.

    Poza tym kwestie bezpieczeństwa itd. Tak więc najlepiej by do celów służbowych był zupełnie osobny komputer (z windows) ew. posadź windowsa na maszynie wirtualnej.

  8. #5318

    Domyślnie

    No to ma być właśnie ten osobny komputer do celów służbowych.
    Żaden z programów nie występuje w wersji na Maca. Płatnik? No proszę Cię... Ledwo udało im się zrobić w miarę działający program pod Windows, a co to o innych platformach myśleć?
    A właśnie... Czy np. dokument z Worda japcowego jest otwieralny przez Worda windowsowego? Musi być, bo przecież inaczej to by sensu nie miało... Jak coś trzeba będzie pokazać, pootwierać, to się to będzie na makówce robić.
    A czy Parallels to właśnie czasem nie jest zwirtualizowany Windows?

  9. #5319

    Domyślnie

    No właśnie. Jak nie ma oprogramowania, to po co kombinować z makiem (zwłaszcza, jak to ma być komputer dedykowany - to i tak praca sprowadza się do 1 dwóch aplikacji i w sumie stystemu nie widać).
    Zwłaszcza, ze przyjdzie ci jeszcze problem z warstwą sprzętową - np. czytnik elektronicznego podpisu.

  10. #5320

    Domyślnie

    Jak nie masz programów księgowych pod OSX i to takich które potrafią wysłać JPK czyli nowych, to temat dla Ciebie jest zamknięty, i nie pomoże tu fakt że japcowy word i windowsowy word otworzą nawzajem swoje dokumenty bez problemu. Jak chcesz estetycznie na biurku to kup japco i postaw na nim windę. Sterowniki masz wszystko będzie działać.
    ;]

Strona 532 z 582 PierwszyPierwszy ... 32432482522530531532533534542 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •