Close

Strona 531 z 582 PierwszyPierwszy ... 31431481521529530531532533541581 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 301 do 5 310 z 5814
  1. #5301

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Tzn? Część aplikacji skaluje zdjęcia, by miały proporcje jak na monitorach o normalnej rozdzielczości?
    Pewnie tak, inaczej trudno by było oglądać na retinach np. strony WWW...
    Dokładnie to wszystko jest skalowane (powiększane), aby wyglądało jak na połowie rozdzielczości natywnej ekranu (dla 13 cali i natywnej 2560x1600 jest to 1280x800). Programy adobe nie skalują zdjęć, tylko sam interfejs, stąd te rozjazdy. Doczytałem o photo mechanicu i jest tam opcja do wyświetlania jak w LR, więc znika problem różnego powiększenia.

  2. #5302

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Takie szybkie pytanie czy po zainstalowaniu najnowszego Softu na 11 tylko u mnie bateria zaczęła padać w trybie przyspieszonym? Tak samo pomimo wyłączenia większości opcji jak lokalizacja, telefon nadal pokazuje komunikat żeby nie używać go podczas jazdy. Spadek wydajności bateri w stosunku do 10 jest u mnie tak duży że już pierwszego dnia zauważyłem że jest coś nie tak.
    Ja akurat zauważyłam, że po aktualizacji systemu w macbooku bateria nie wyrabia, bardzo szybko rozładowuje się, a ostatnio nawet potrafi wyłączyć laptopa przy około 20 %

  3. #5303

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kolorowooka Zobacz posta
    Ja akurat zauważyłam, że po aktualizacji systemu w macbooku bateria nie wyrabia, bardzo szybko rozładowuje się, a ostatnio nawet potrafi wyłączyć laptopa przy około 20 %
    To akurat oznaka, że bateria już powoli pada

  4. #5304

    Domyślnie

    Nie mogę ogarnąć biblioteki zdjęć i ich wysyłaniem do icloud, system to Yosemite. Nie dzieje się to automatycznie, przy czym zdjęcia mam nie w systemowej bibliotece i nie kopiuje ich do niej podczas importu. Jest to w ogóle możliwe aby wszystkie zdjęcia, które mam w określonej lokalizacji trafiały automatycznie do icloud? Z telefonu trafiają do Zdjęć i są też w icloud, a nawet nie wiem gdzie są na dysku, a "moje" są tylko na dysku i w zdjęciach.
    D750
    flickr

  5. #5305

    Domyślnie

    wylaczylem iclouda, nie na moje slabe nerwy...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  6. #5306

    Domyślnie

    tez wyłaczyłem iclouda - najbardziej nie przemyślane rozwiązanie ever. Zupełnie bez sensu jest.

  7. #5307
    Oszczędny w słowach Awatar Eskimoss
    Dołączył
    11 2010
    Miasto
    Poznań
    Posty
    27

    Domyślnie

    Apple nie lubi OSów innych niż najnowsze, to raz. A dwa, to nie lubi też lokalizacji innych, niż domyślne. Trzymaj fotki w bibliotece systemowej, przyjmij proponowany przez apple system zarządzania i katalogowania, a wszystko będzie działalo bezproblemowo i poprawnie. Coś za coś. Ja jestem z iCloud bardzo zadowolony i wszystko działa w nim jak należy, a jak konieczne chcesz po swojemu, to zmień na windę.

  8. #5308

    Domyślnie

    Apple apologizes for slowing down older iPhone batteries
    http://www.foxnews.com/tech/2017/12/...batteries.html
    The slowdown started with iOS 10.2.1 in 2016, Apple said, to improve power management "to avoid unexpected shutdowns on iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, and iPhone SE."
    Amatorzy – martwiÄ… siÄ™ o sprzet. ProfesjonaliÅ›ci – martwiÄ… siÄ™ o pieniÄ…dze. Mistrzowie – martwiÄ… siÄ™ o Å›wiatÅ‚o.

  9. #5309

    Domyślnie

    Władco, przecież to suchar A potem się dziwisz, że cię ta firma jakoś nielubi... 😎

  10. #5310

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Władco, przecież to suchar A potem się dziwisz, że cię ta firma jakoś nielubi... ?
    Ale to chodzi o coÅ› innego.
    The company is the subject of several class-action lawsuits over the matter
    Amatorzy – martwiÄ… siÄ™ o sprzet. ProfesjonaliÅ›ci – martwiÄ… siÄ™ o pieniÄ…dze. Mistrzowie – martwiÄ… siÄ™ o Å›wiatÅ‚o.

Strona 531 z 582 PierwszyPierwszy ... 31431481521529530531532533541581 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •