Close

Strona 528 z 582 PierwszyPierwszy ... 28428478518526527528529530538578 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 271 do 5 280 z 5814
  1. #5271

    Domyślnie

    ma to tez ten minus że jak chcesz przerzucić duża ilośc danych to jest to mega upierdliwe. Beznadziejnie to rozwiązane jest

  2. #5272

    Domyślnie

    Pewnie można gdzieś przestawić.

  3. #5273

    Domyślnie

    az taki biegły to niestety nie jestem w temacie. Natomiast jesli jest na sali ktos kto wie jak zrobic by przy przesyłaniu plików z dysku do chmury nie tworzył się tymczasowy katalog na SSD (który ogranicza mi mozliwośc transferu danych wielkościa wolnego miejsca) to chętnie poczytam. Ewentualnie co powpisywac w google by się coś udało znaleźć.

  4. #5274

    Domyślnie

    mam pytanie do osob ktore przesiadly sie na high sierra, jak wrazenia, uwagi krytyczne, wpolpraca z urzadzeniami, siecia, software ktory nie dziala itp; pewnie trzeba niedlugo sie przesiasc i zanim tak zrobie - zapytam juz doswiadczonych
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  5. #5275

    Domyślnie

    Ja przesiadłem się, ale chyba wrócę - mam starszy telefon i tablet i przestał działać mi handoff, a bardzo to lubiłem. Poza tym brak zauważalnych zmian.

  6. #5276

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    Ja przesiadłem się, ale chyba wrócę - mam starszy telefon i tablet i przestał działać mi handoff, a bardzo to lubiłem. Poza tym brak zauważalnych zmian.
    Hej.
    A aktualizowałeś sobie też iOS na 11.1.1 ?
    Ja mam High Sierra na MB Pro i właśnie ostatniego iOS na, nie najnowszym przecież, 6S i jakoś nie mam takich problemów.

    Co do samego High Sierra to większych różnic się nie doszukałem.
    Mnie osobiście cieszą trochę większe możliwości "obróbki" w programie Zdjęcia, ale dla osób pracujących na poważnie w LR, czy PS to żadna atrakcja

  7. #5277

    Domyślnie

    co zjada baterie w macbooku pro jak jest uspiony? 2 doby i potrafi bateria zniknac a jest w kondycji 98%

  8. #5278

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ursynowski Książe Zobacz posta
    Hej.
    A aktualizowałeś sobie też iOS na 11.1.1 ?
    Ja mam High Sierra na MB Pro i właśnie ostatniego iOS na, nie najnowszym przecież, 6S i jakoś nie mam takich problemów.
    Nie najnowszy to jest mój iPhone 5 i iPad 4 Niestety oba urządzenia nie załapały się już na iOS 11 i właśnie tu upatruję problemy z handoff'em. Wrócę do Sierry, bo chyba było ok.

  9. #5279

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    Nie najnowszy to jest mój iPhone 5 i iPad 4 Niestety oba urządzenia nie załapały się już na iOS 11 i właśnie tu upatruję problemy z handoff'em. Wrócę do Sierry, bo chyba było ok.
    Głowy nie dam, ale faktycznie tu może być pies pogrzebany :/

    Ja z Sierrą bym sobie poradził...ale jak już mam nową to się obrażać na nią nie będę

  10. #5280

    Domyślnie

    Szybkie pytanko bo w necie nie mogę znaleźć... Obecnie mam iP5s z iOS 9, mogę zaktualizować go do iOS 10 a nie 11?
    ;]

Strona 528 z 582 PierwszyPierwszy ... 28428478518526527528529530538578 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •