Close

Strona 527 z 582 PierwszyPierwszy ... 27427477517525526527528529537577 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 261 do 5 270 z 5814
  1. #5261

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    z takimi aplikacjami jest mega trudno w iOS. ja tez nic sensownego nie znalazlem... a juz nawigowanie po wczesniej ustalonym pliku GPX... mozna zapomniec...
    Takie cos znalazlem. W darmowej wersji nie mozna eksportowac sciezek, ale mi wystarczy, ze widze na telefonie, ile i gdzie przeszedłem.

  2. #5262

    Domyślnie

    uprzejmie informuje, ze po ostatniej aktualizacji softu na ajfonie, poprawila mi sie magicznie zywotnosc baterii, to sa magicy jak obwieszczali; i jeszcze dodam, ze moj nos dobrze wyniuchal problemy z macbookiem i leci po raz 4 do naprawy; obsluga zapewniala mnie, chca zebym bym zadowolony i ja im wierze, ale zmeczony tym jestem i bede probowac mocy okrutnego peceta z wielkim szpiegiem w10, ktory dzieki mojej opatrznosci calkiem niezle sie sprawuje w przemyslowym srodowisku i mam wiecej czasu na takie mniej wiecej przemyslenia


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  3. #5263

    Domyślnie

    chca mi dac nowy komputer, brac? ale nie maja mojego na skladzie, wiec zaproponowali nowy i sie zastanawiam...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  4. #5264

    Domyślnie

    nowy mcbp ma same usbc wyjscia, jakie macie doswiadczenie z dwoma monitorami podlaczonymi? jak podlaczacie - tzn dwa kable do kompa czy do stacji dokujacej a jesli tak to jakiej?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  5. #5265

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    nowy mcbp ma same usbc wyjscia, jakie macie doswiadczenie z dwoma monitorami podlaczonymi? jak podlaczacie - tzn dwa kable do kompa czy do stacji dokujacej a jesli tak to jakiej?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    ja wiedzialem ze tak bedzie, ja wiedzialem, trzeba podokupowywac przelotki, spryciarze dali co prawda jedna ale dziala tylko z ich monitorami, granda, poza tym nowy mac niezly jest, oczu nie mozna oderwac od touch baru, doslownie - jak sie cos robi na ekranie to trzeba patrzec na klawiature i skad ja mam wiedziec co robie na ekranie?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  6. #5266

    Domyślnie

    zagwozdka z icloud drive - mam 2Tb i chce sobie wrzucić w chmure 400Gb zdjęc z wyjazdów z dysku zewnetrznego. podłaczam dysk, zaznaczam folder ze zdjęciami, przenoszę i komunikat "za mało miejsca itp". W icloud mam 1.9Tb wolnego. WTF ? Znowu coś działa do góry nogami czy jak ?

  7. #5267

    Domyślnie

    Próbowałeś dodawać po np 100 GB?

  8. #5268

    Domyślnie

    robi sie tez dziwna sprawa bo wrzuciłem teraz 60gb na icloud z dysku zewnetrznego i co ciekawe te 60gb również mi zniknęło z systemowego SSD. nie wydaje mi sie by to tak miało działac bo wtedy cała filozofia chmury jest o kant d... rozbic - po co mi w chmurze xx Gb skoro te same xx Gb mi zabiera z normalnego SSDka. Cos pewnie źle robię ale nie potrafię tego rozpracowac.. jakies opcje udostepniania na icloud sa czy cós... że to tak mi zzera miejsca na SSD...

  9. #5269

    Domyślnie

    dziwne to wszystko - się okazuje że on to jakos przepuszcza przez SSD - bo najpierw zblokował miejsce na SSD i teraz w miare zapełniania się iclouda to SSD się zwalnia. Dlatego tez nie mogłem przewalić 400Gb bo mam SSD zaledwie 256Gb. Bez sensu to rozwiązane. Albo ja czegoś nie rozumiem tu

  10. #5270

    Domyślnie

    Masz katalog tymczasowy na ssd. ma to ten plus, ze jak odłączysz dysk zewnętrzny, to upload do chmury dalej Ci poleci.

Strona 527 z 582 PierwszyPierwszy ... 27427477517525526527528529537577 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •