Close

Strona 526 z 582 PierwszyPierwszy ... 26426476516524525526527528536576 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 251 do 5 260 z 5814
  1. #5251

    Domyślnie

    z pewnoscia kolega @stock zadajc tu pytanie pominal ten jakze trudny do wymyslenia krok kierujacy do rozgryzienia tego skomplikowanego zagadnienia...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    https://imagazine.pl/2013/06/18/jak-...-dyskach-ntfs/

    Tak jak myslałem, dwie literki dodac w fstab.
    "UWAGA: Poniższa metoda uaktywniająca zapis na dyskach NTFS jest eksperymentalna. Dlatego jeśli mocno polegacie na danych zawartych na takim dysku lepszym rozwiązaniem może być zakup specjalnego oprogramowania uaktywniającego wsparcie dla NTFS,"

  2. #5252

    Domyślnie

    Jeżeli mocno polegam na jakiś danych i tak mam backup

    Wykorzystałbym to co daje sytem i wykorzystał do przerzucenia dane na natywne rozwiązanie maca. Ew zainstalował FUSE - to jest w pingwinie przetestowane.

  3. #5253

    Domyślnie

    Jeśli dysk jest firmy seagate to program do odczytu/zapisu na dyskach NTFS dla OSX jest za friko.

    https://www.seagate.com/pl/pl/support/software/paragon/
    ;]

  4. #5254

    Domyślnie

    jeden seagate, drugi WD dzieki, w domu obadam mozliwosci

  5. #5255

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    no ja ostatecznie zdecydowalem sie exfata, tez mialem te dylematy, poza tym wincomander bezcenny do wyszukiwania i synchro i jeszcze ew dysk sieciowy


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  6. #5256

    Domyślnie

    exfate jest felerny. potrafi zgubic tablice partycji w najmniej oczekiwanym momencie. bardzo czesto (dwa razy mialem dysk na exfat i dwa razy powiedzial papa) jak jest zapelniony prawie w 100% albo jak sa nanim duze pliki. duze = po kilka - kilkadziesiat gb.

  7. #5257

    Domyślnie

    Mam pytanie odnośnie egpu i pracy w premiere pro. High Sierra na natywne wsparcie obsługi egpu (zewnętrznej karty graficznej w obudowie np aikido node). Jak do tej pory było tak, że egpu w osx napędzał zewnętrzny monitor. Tzn był sobie macbook, po kabelku podłączona grafika zewnętrzna, a do niej monitor, i jeśli chciało się dostać kopa w pracy trzeba było pracować na zewnętrznym monitorze. Nie dało się zrobić tak żeby egpu napędzał wbudowany w maka wyświetlacz. Pytanie za 100pkt - czy obecnie, w high sierra, możliwe jest abym do imaka czy macbooka podłączył egpu i użył go do obliczeń w premiere pro? Ekran wbudowany dalej będzie napędzany przez grafikę zintegrowaną, ale czytałem w sieci że po podłączeniu egpu pod systemem HS, bez podpinania drugiego wyświetlacza, można w premiere pro wybrać zewnętrzną kartę graficzną uzywaną przez program do obliczeń.

    Problem w tym że przeszukałem dziesiatki stron i tylko na 1 znalazłem takie info. Ktoś już próbował z forum użyć egpu do akceleracji w premiere pro? Nie zależy mi na graniu, nie zależy mi na działaniu w innych programach. Tylko premiere pro, tylko podłączenie egpu bez drugiego monitora, i niech sobie premierka liczy operacje akcelerowane graficznie na egpu. Ktoś coś?
    ;]

  8. #5258

    Domyślnie

    A pytałeś na pomocy producenta zewnętrznych obudów?

  9. #5259

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    exfate jest felerny. potrafi zgubic tablice partycji w najmniej oczekiwanym momencie. bardzo czesto (dwa razy mialem dysk na exfat i dwa razy powiedzial papa) jak jest zapelniony prawie w 100% albo jak sa nanim duze pliki. duze = po kilka - kilkadziesiat gb.
    wiadomo, ze zawsze cos wyskoczy, a backup robi sie za pozno poki co po kazdym padzie exfata magicznie wracal i robil swoje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  10. #5260

    Domyślnie

    A nie pytalem, nie wpadłem na to, napisze do nich maila. Pytanie tutaj dalej aktualne, może ktoś próbował i może powiedzieć jak to działało w praktyce...
    ;]

Strona 526 z 582 PierwszyPierwszy ... 26426476516524525526527528536576 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •