Close

Strona 523 z 582 PierwszyPierwszy ... 23423473513521522523524525533573 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 221 do 5 230 z 5814
  1. #5221

    Domyślnie

    Pobiera, ale w nowszych urzadzeniach jest jakies specjalne cos od tego, co pradu pobiera minimalnie.

  2. #5222

    Domyślnie

    no wlasnie nie pobiera... to tak jak z BT 4.0 LE

  3. #5223

    Domyślnie

    No ale to raczej sprawa programowa, a nie sprzętowa. Przecież 6s i nowsze nie mają zalutowanego na płycie jakiegoś dodatkowego szpeju do niskopoborowego nasłuchiwania "Hey Siri" (tak jak BT 4.0 LE jest sprawą czysto sprzętową). Więc dalej nie rozumiem...

  4. #5224

    Domyślnie

    maja. wczesniejsze modele sluchaly hey siri tylko pod ladowarka, chyba do 5s. pozniejsze (chyba) sluchaja juz non stop.

    "It's just a matter of hardware. The M9 coprocessor in the iPhone 6s is efficient enough to keep the microphone listening all the time without murdering the battery, unlike the chips in older devices."
    Ostatnio edytowane przez R ; 22-09-2017 o 13:00

  5. #5225

    Domyślnie

    Aaa... No niech tam będzie... Od 6s to działa. 6 jeszcze nie umi bez ładowarki. iPad Air 2 też nie. Dopiero iPady Pro. W sumie to tak z ciekawości drążę, bo i tak z Siri nie korzystam.

  6. #5226

    Domyślnie

    no ja też dokładnie nie pamiętałem od którego modelu, tylko że był to jakiś hardwarowy ficzer.

  7. #5227

    Domyślnie

    tez wam aparat na 11 startuje z takim lagiem..?
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  8. #5228

    Domyślnie

    Nie. Na moim iP7 tylko minimalnie rwie 3dt. Poza tym wszystko super.

  9. #5229

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hostman22 Zobacz posta
    tez wam aparat na 11 startuje z takim lagiem..?
    Nie, w miarę normalnie staruje na 6-tce. A nawet jeśli, to różnica jest niezauważalna. W poprzedniej wersji też miał lekkie opóźnienie, wg mnie jest ok.

    A generalnie w telefonie to zmian bardzo nie widać. Na pierwszy rzut oka, to tylko kosmetyka (pewnie więcej rzeczy dzieje się w środku). Natomiast dużo więcej wizualnie i funkcjonalnie dzieje się w tabletach. Podoba mi się nowy dock i nowa klawiatura. Nowy sposób przełączania aplikacji i całe to centrum zarządzania wymaga przestawienia się, ale jest ok. Inaczej, może nawet lepiej niż było, chyba... Podoba mi się też to, że w końcu da się odłączyć od sieci Wi-Fi bez wyłączania modułu. Taka możliwość powinna też być w ustawieniach Wf-Fi.

    Natomiast kilka aplikacji nie dostało aktualizacji pod nowy system, tylko zupełnie nowe iteracje. Pies trącał, że trzeba je ponownie kupić (jeżeli są płatne), bo to zazwyczaj jakieś groszowe sprawy, ale np. nowy Tapatalk został wykastrowany z tego takiego fajnego kaskadowego przeglądania zawartości forów. To było wygodniejsze niż w przeglądarce. A teraz nima. Chyba, że włączyć nie umiem.

  10. #5230

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motoko Zobacz posta
    Ktoś już zaryzykował upgrade do ios11? Nie za cukierkowy? Takie jest moje pierwsze wrażenie.. Wszystko jakieś trochę większe jakby, może na ekranach 6s/7/8 wygląda dobrze, u mnie na SE tak sobie...
    Wczoraj zaktualizowałem iPada air 2. Jak narazie jest miodzio.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Strona 523 z 582 PierwszyPierwszy ... 23423473513521522523524525533573 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •