Close

Strona 521 z 582 PierwszyPierwszy ... 21421471511519520521522523531571 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 201 do 5 210 z 5814
  1. #5201

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Na dziś wniosek jest jeden - firma celowo umieszcza w aparacie oprogramowanie, które po wykryciu nieoryginalnego (pozbawionego chipa) kabla powoduje problemy w działaniu telefonu.
    no i...?

    a Ty masz pretensje jak ktos bezprawnie wykorzystuje wykonane przez Ciebie zdjecia, czy nie masz? a znak wodny umieszczasz na publikowanych zdjeciach czy nie?

  2. #5202

    Domyślnie

    Nie publikuję zdjęć. Jednak apple do zasilania telefonów używa kabla USB nie wynalezionego przez siebie. Owszem, rzadkiej wersji, ale jednak.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #5203

    Domyślnie

    zlacze lightning jest ich wynalazkiem i maja prawo dowolnie ten wynalazek zabezpieczac. a ze z drugiej strony dali uniwersalna wtyczke usb to raczej uklon z ich strony, bo mogli to utrudnic jeszcze bardziej.

  4. #5204

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motoko Zobacz posta
    Moje iPhone'a ze złączem Lightning zawsze lojalnie informowały mnie, że używam kabelka z niepewnego źródła i odmawiały ładowania.
    Nie no, ok. Tylko że czym innym jest niewłaściwe ładowanie, a czym innym oprogramowanie sprzętu w takie sposób, żeby działał niewłaściwie po naładowaniu przy pomocy innego kabelka.

    Edytuję, żeby było jednoznacznie - rozumiem, producent nie dopuszcza ładowania telefonu akcesoryjnymi kablami. Przypinam, nie da się naładować i ok.
    Jednak zupełnie co innego, kiedy mogę ładować (ładuje się poprawnie, nie wiedziałem nawet, że kabel jest nieoryginalny, dostałem całość od kolegi, który kupił nowszy), jednak aparat rozpoznając nieoryginalne akcesorium powoduje nieprawidłowe działanie sprzętu.
    Ostatnio edytowane przez !AGresT ; 20-09-2017 o 12:57
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  5. #5205

    Domyślnie

    poszli na calosc po updacie do 11, caly telefon jest przeczesany i podaja do sriri wszystko jak sie nie wylaczy, taka to AI? mysle, ze i tak nie ma kto czasu tego czytac, ale na tej podstawie tworza profile przyszlych uzytkownikow...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  6. #5206

    Domyślnie

    Mam kilka nieoryginalnych aczkolwiek dobrej jakości kabelków i działają bez zarzutu, nie wiem czy producenci płacą za czipa czy jak, ale śmigają jak applowe.
    FujiLove again and again...

  7. #5207

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    poszli na calosc po updacie do 11, caly telefon jest przeczesany i podaja do sriri wszystko jak sie nie wylaczy, taka to AI? mysle, ze i tak nie ma kto czasu tego czytac, ale na tej podstawie tworza profile przyszlych uzytkownikow...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dzięki za info, zajrzałem do ustawień i faktycznie, wszystko na "on"...

    Ciekawe co na to bateria...
    FujiLove again and again...

  8. #5208

    Domyślnie

    tylko jak wylaczenie ma sie do wyszukiwania... z opisu wyglada ze to polaczone. zaraz sprawdze...

    edit: no i jest powiazane. jak powylaczasz siri to nie dziala wyszukiwanie... slabe.
    Ostatnio edytowane przez R ; 20-09-2017 o 15:17

  9. #5209

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    no i...?

    a Ty masz pretensje jak ktos bezprawnie wykorzystuje wykonane przez Ciebie zdjecia, czy nie masz? a znak wodny umieszczasz na publikowanych zdjeciach czy nie?
    Jeśli ktoś będzie w przyszłości chciał zacytować jakieś z d.. wzięte porównanie, to powyżej jest jak znalazł.
    Brawo.
    FF (Fuji + Fuji)

  10. #5210

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Jeśli ktoś będzie w przyszłości chciał zacytować jakieś z d.. wzięte porównanie, to powyżej jest jak znalazł.
    Brawo.
    ja chetnie przeczytam uzasadnienie... bo cos mi sie wydaje, ze to nie moje porownanie jest z d... wziete

Strona 521 z 582 PierwszyPierwszy ... 21421471511519520521522523531571 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •