Close

Strona 516 z 582 PierwszyPierwszy ... 16416466506514515516517518526566 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 151 do 5 160 z 5814
  1. #5151

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    3.4k late 2013.

    Wysłano z nokii3310
    Ale dlugo negocjowane i uszczerbek kosmetyczny na rogu. Stad taka mozliwosc negocjacji.

    Wysłano z nokii3310

  2. #5152

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    tam też głównie chłopaki linkują do allegro.
    Wiem, ale jednak wieksze zaufanie mam do innych forumowiczow.

  3. #5153

    Domyślnie

    Witam,

    Wiecie... Na starość mi się chyba w głowie poprzewracało Ogólnie nie nosze już lustra (obie lustrzanki sprzedane) i wystarczy mi bezlusterkowiec + "coś" na czym mogę "obrabiać" zdjęcia... Ha! Obrabiać... Tzn. kadrować, usuwać drobne niedoskonałości skóry, kilka suwaków, ekspozycja, balans bieli, ewentualnie B&W - z mojej PRO obróbki to wszystko! I na jaki pomysł wpadłem? Kupie sobie nowy IPAD PRO 10,5 cala + ołówek o APPLE

    Ogólnie NIE POTRZEBUJE komputera - używam notebooka tylko do podłączenia do TV celem obejrzenia filmu, youtube oraz do przeglądania www.

    Co sądzicie o takim pomyśle? Ktoś używa IPADa i może podzielić się wrażeniami z obróbki foto na iOS?

    Z góry dzięki!

  4. #5154

    Domyślnie

    ja tez kupie 10,5 i olowek kupili mnie kurka siwa

  5. #5155

    Domyślnie

    R, a czy korzystałeś już z PRO? Również kupujesz go jako główne narzędzie do edycji zdjęć? Mnie to najbardziej zastanawia fakt, że w internetach piszę się o MOBILNYCH aplikacjach (Adobe), że nie dają rady, że zupełnie się nie nadają - dokładniej zastanawia mnie czy "nie nadają się" dla PRO fotografów którzy oczekują wszelkiej maści narzędzi czy dla mnie - zwykłego entuzjasty fotografii który chce edytować 30 zdjęć z wakacji (rozjaśnić, wykadrować, wyostrzyć itp. - proste operacje).

  6. #5156

    Domyślnie

    nie uzywalem pro, ale ogolnie z ipadem mam do czynienia od dawna. ten 12 cali za wielki mz. 10,5 w sam raz. do edycji uzywam duzego kompa. to jest calkiem znosna zabawka do kilku czy kilkunastu zdjec na szybko. z tego co widzialem pokazali sporo akcesoriow typu czytniki do kart itp

  7. #5157

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    Ja używam Pro po kilka godzin dziennie, obowiązkowo ze smart keyboard. High end retouching na tym zbyt wygodny by nie był, standardowa obróbka raczej ujdzie, ale mobilne Affinity Photo chyba nie obsługuje jeszcze akcji. Do FB, Twittera, newsów i wielu innych rzeczy iPad jest dużo lepszy od komputera. Piórko byłoby o wiele wygodniejsze gdyby miało przyciski jak w Wacomie.

  8. #5158

    Domyślnie

    @Mazzi rozważałeś może jakiś wacom cintic, albo microsoft surface pro 4? wadami iPada jest to że nie pracujesz na pełnoprawnych programach tylko appka które są mocno okrojone i uproszczone. Do tego sam pen wypada słabiej z jego możliwościami do tego co oferuje najtańszy nawet zestaw wacoma.

  9. #5159

    Domyślnie

    Ja na starym iPadzie 3 (retina) z powodzeniem obrabiałem foty w Snapseedzie, nie było wtedy zbytnio więcej zaawansowanych appek - dawało to radę. Do takich prostych operacji jak najbardziej się sprawdza, zwłaszcza jak masz przyzwoicie naświetlony plik, bez przepałów (chociaż teraz te LR mobile to też i rawy obsługują więc...).

  10. #5160

    Domyślnie

    S4INT - dzięki za pomoc!

    Ja również wywołuje RAWy, natomiast nie robię jakiś skomplikowanych sesji - jest to fotografia pamiątkowa, dla mnie, dla żony na FB i tyle. Wywołanie RAW, trochę suwaków, troszkę korekty lokalnej i tyle

    W takich zastosowaniach powiadasz, że dam radę?

Strona 516 z 582 PierwszyPierwszy ... 16416466506514515516517518526566 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •