Close

Strona 512 z 582 PierwszyPierwszy ... 12412462502510511512513514522562 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 111 do 5 120 z 5814
  1. #5111

    Domyślnie

    No to prawda. Czesto smsy z macbooka leca
    COŚ TAM PSTRYKAM: FB , 500px ,

  2. #5112

    Domyślnie

    Ok, to ja dorzucę coś od siebie jako posiadacz nowego maca pro 13'.
    Jest to mój pierwszy laptop apla z prawdziwego zdarzenia. Wcześniej miałem krótki epizod z hackintoshem na starym (ale jarym) dellu.
    Jeszcze wcześniej pracowałem na:
    4690k @ 4.5Ghz
    16gb ddr3 1600Mhz
    mx100 256GB
    WD Red 2TB

    U wiecie co?
    Ten mały makuś rozjeżdża "starego" PCa. Sam nie mogłęm w to uwierzyć.
    Nie jestem żadnym fanbojem apla.
    Uwielbiam zapach nowych płyt głównych; latencje, Mhz czy inne rejestry nie są mi obce, ostatnie 3-4 PCy sam sobie składałem.

    Praca w LR jest o wiele przyjemniejsza, jest responsywniejszy, ale sam export trwa trochę dłużej (ja to akceptuję).
    TDP tego co siedzi w tym maku to chyba 14W, nijak się to ma do TDP 4690K po OC, a jednak w programach Adoba pracuje mi się super (tzn LR i PS)
    Nie jestem jakimś super-hard-userem - robię wesela, więc głównie LR na tysiącach zdjęć + okazjonalnie PS.
    Do tego czasem sklecę jakiś film. Na PCie używałem Premiere Pro, czas exportu 1080p to +/- tylko ile sam film trwa (zależy czy dużo korekcji koloru, udszumiania w NeatVideo było), sama responsywność programu ok, ale bez rewelacji.
    Darmowy Imovie z maca mi wystarcza w 90% (wiem, że porównuję hi-endowy soft używany do produkcji filmów do programu dla ucznia gimnazjum) i sam export nie zajmuje nawet połowy tego co sam trwa. Dodać jeszcze można że MacBook 12" (bez pro) jest w stanie przyjąć 4K w tym sofcie (sprawdźcie na YT), a w środku siedzi procek, którego miejsce to raczej tablet niż laptop.
    Widać ile daje dobra współpraca software z hardware.
    PS. mój mac to 2.0Ghz/16 ram/256 ssd + 1tb ssd evo 840 na złączu msata (w obudowie zajmuje 4x8x1 cm) na zdjęcia i filmy.

    Przejściówki?
    Mam 2 huby.
    Jeden stacjonarny czyli usbC -> usbA + hdmi + usbC. Podłączam to tego monitor, zasilanie i zewnętrzny dysk -> wygląda to tak, że wpinam jeden kabel i całość gra.
    Drugi hub przenośny, takie all-in-one HooToo. usbC -> 3x usbA, czytnik SD, hdmi, usbC. Siedzi w torbie, jak trzeba to podłączam i też gra.
    Czy całość działa out-of-stock? Nie.
    Czy mi to przeszkadza? Nie.
    D610 | 20 1.8 | 35 1.8 | 50 1.8 | 85 1.8

  3. #5113

    Domyślnie

    jakie stabilne huby usb3 byscie polecili? w pracy uzywam roznych chinskich gniotow i widze ich bolaczki, da sie z tym zyc, ale czasem dokucza, jak to w zyciu
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  4. #5114

    Domyślnie

    Słuchajcie, mam takie pytanko, a właściwie prośbę o radę. Wszedłem w biznes foto kilka miesięcy temu, na razie dupy nie urywa, ale powoli wszystko się rozkręca. Do tej pory obrabiałem na iMac late 2013, 2,7 GHz Intel Core i5, 8GB i Fusion Drive. PS pięknie śmiga, na prawdę nie mogę narzekać, no ale ten ekran...... Poza tym to komputer domowy... Z tych też powodów stanąłem przed wyborem kompa. Bez zastanowienia wziąłbym mini gdy był trochę bardziej aktualny, no ale nie jest. Jak mówicie, co robić? Czekać na mini czy brać 2,8? Może się w końcu zlitują i jakaś aktualizacja tego sprzętu w końcu nastąpi. Tylko właśnie, MOŻE....

  5. #5115

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    Ja bym brał iMaca 5k teraz i nie czekał na nowości bo raz, że cena pójdzie ostro w górę to trzeba będzie odczekać z rok aż demouserzy rozpracują wszystkie miny, a japcok to poprawi. Zobacz co się wyprawia z MBP16 http://mojmac.pl/2017/01/09/macbook-...ria-problemem/


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #5116

    Domyślnie

    iMac odpada ze względu na ekran.

  7. #5117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iukasz Zobacz posta
    iMac odpada ze względu na ekran.
    Najnowszy Mac Mini w najmocniejszej wersji będzie wolniejszy niż Twój iMac.
    Czterordzeniowy Mini i7 będzie nieco szybszy, jak się wciśnie SSD i 16GB jest naprawdę nieźle, ale było nie było jest to sprzęt z 2012 roku i przyszłości za bardzo nie ma.
    Sześciordzeniowy MacPro? Za jedyne 18 999,00 zł?
    FujiLove again and again...

  8. #5118

    Domyślnie

    No właśnie. Czyli czekamy na nowego mini. Liczę na marcowy Keynote. A na razie kupię sam monitor i podepnę pod maca. No chyba, że ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?

  9. #5119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iukasz Zobacz posta
    No właśnie. Czyli czekamy na nowego mini. Liczę na marcowy Keynote. A na razie kupię sam monitor i podepnę pod maca. No chyba, że ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?
    Jedyne co mi przychodzi na myśl to Hackintosh..
    FujiLove again and again...

  10. #5120

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motoko Zobacz posta
    Jedyne co mi przychodzi na myśl to Hackintosh..
    Wolałbym uniknąć.

Strona 512 z 582 PierwszyPierwszy ... 12412462502510511512513514522562 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •