Close

Strona 508 z 582 PierwszyPierwszy ... 8408458498506507508509510518558 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 071 do 5 080 z 5814
  1. #5071

    Domyślnie

    Wg mnie android to taki maly komputerek z funkcja dzwonienia, a ios to telefon z funkacjami multimedialnymi ale to co robi, robi dobrze i szybko. Jedyne czego mi brakuje to normalnego menadzera plikow z ktorego moze korzystać kazda aplikacja.
    COŚ TAM PSTRYKAM: FB , 500px ,

  2. #5072

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    Czemu tak skromnie? Może od razu cofniemy się do 6.3.1?
    Prawdziwy ios skończył się na Kill'em All.

    A serio, to nowa wersja działa mi zauważalnie gorzej od poprzedniej.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #5073

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pingwinGTS Zobacz posta
    Wg mnie android to taki maly komputerek z funkcja dzwonienia, a ios to telefon z funkacjami multimedialnymi ale to co robi, robi dobrze i szybko. Jedyne czego mi brakuje to normalnego menadzera plikow z ktorego moze korzystać kazda aplikacja.
    Dokladnie mi brakuje menadzera plikow, normalnego przesylania danych przez kabel jak sie podlaczy do PC i latwosci przesylania plikow miedzy urzadzeniami tak jak to jest miedzy androidem


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez SerU ; 28-12-2016 o 15:39

  4. #5074

    Domyślnie

    Android chociaż jest Unixem to ma w sobie to "coś" co od zawsze miał w świecie komputerów osobistych Windows - liczne dziury wpływające na brak bezpieczeństwa danych oraz wirusy. I to jest to coś, co trzyma mnie przy macOS i iOS - spójność, integracja bez konieczności instalowania tryliona różnych aplikacji trzecich(niewiadomego pochodzenia), intuicyjność obsługi i szybkość(optymalizacja systemu). Ma swoje ograniczenia, ale wynikają one z bezpieczeństwa i godzę się na to, ale śpię spokojnie
    www.code.cm | MacBook 2016, Hero 5 Session, Nikon D4 + Samyang 14/2.8AE, N24/2.8D, N35/2D + di-GPS

  5. #5075

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaefpe Zobacz posta
    Android chociaż jest Unixem to ma w sobie to "coś" co od zawsze miał w świecie komputerów osobistych Windows - liczne dziury wpływające na brak bezpieczeństwa danych oraz wirusy. I to jest to coś, co trzyma mnie przy macOS i iOS - spójność, integracja bez konieczności instalowania tryliona różnych aplikacji trzecich(niewiadomego pochodzenia), intuicyjność obsługi i szybkość(optymalizacja systemu). Ma swoje ograniczenia, ale wynikają one z bezpieczeństwa i godzę się na to, ale śpię spokojnie
    Ale bzdura.
    d70s + N18-70 + N55-200

  6. #5076

    Domyślnie

    Bzdura. macOS potrzebuje tryliona aplikacji firm trzecich, bo nic bardziej skomplikowanego nie potrafi zrobić sam. Nawet posortować zdjęcia wg przysłony w folderze. To co jest możliwe natywnie w macOS działa git, problem w tym, że wiele rzeczy natywnie nie jest dostępne.
    ;]

  7. #5077

    Domyślnie

    heh... myslalem z takie fanbojstwo to juz przeszlosc... a tu prosze, taki piekny przyklad

  8. #5078

    Domyślnie

    Android chociaż jest Unixem to ma w sobie to "coś" co od zawsze miał w świecie komputerów osobistych Windows - liczne dziury wpływające na brak bezpieczeństwa danych oraz wirusy.
    Ciekawie kolega pisze, doprawdy ciekawie, tyle tylko, że w lekkim oderwaniu od realiów... Owszem, można przepłacać "za mniej" a potem głosić wszem i wobec że to słuszna droga...

  9. #5079

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    heh... myslalem z takie fanbojstwo to juz przeszlosc... a tu prosze, taki piekny przyklad
    Myliłeś się niestety ?
    NIKON

  10. #5080

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pingwinGTS Zobacz posta
    A ja mysle czy nie skoczyc na androida. iOS troche mnie znudzil ale pewnie po miesiacu bym z radoscia wrocil xD
    Od czasu zakupu iPhona SE jakoś rzadziej zerkam w stronę Andka, brak tam małego rozmiarem telefonu o mocy flagowca. Może Google wypuści Pixela XS do kompletu z XL?
    FujiLove again and again...

Strona 508 z 582 PierwszyPierwszy ... 8408458498506507508509510518558 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •