Close

Strona 500 z 582 PierwszyPierwszy ... 400450490498499500501502510550 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 991 do 5 000 z 5814
  1. #4991

    Domyślnie

    Mam pytanie do szanownych użytkowników : ktoś może z autopsji wie czy taki tuner dvb-t: "usb/MT4170" działa na El Capitan albo Yosemite? Ewentualnie czy ktoś posiada jakiś inny sprawdzony, działający z wymienionymi systemami model?

  2. #4992

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jargier Zobacz posta
    Szukałem w opcjach i też nie znalazłem. Ale zawsze można to rozwiązać inaczej, pojedynczymi alarmami, chyba.
    Tak wlasnie robię, bo tez nigdzie opcji nie znalazłem. Dzięki
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  3. #4993
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Gdyby ktoś chciał poczytać mało poważne wyjaśnienie rodem z Apple nt. limitu 16 GB RAMu w Macbookach Pro: http://www.macrumors.com/2016/10/28/...-battery-life/

  4. #4994

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ku6i Zobacz posta
    Gdyby ktoś chciał poczytać mało poważne wyjaśnienie rodem z Apple nt. limitu 16 GB RAMu w Macbookach Pro: http://www.macrumors.com/2016/10/28/...-battery-life/
    Priorytet dla maszyny "pro" to cały dzień oglądania filmów i surfowania po necie? Nic dziwnego że ram zszedł na drugi plan...
    Apple znowu (po nowym Macu Mini) rozczarowuje, miałem nadzieję że iPhone SE jest pewnego rodzaju jaskółką zmian, a tu d...a.
    FujiLove again and again...

  5. #4995

    Domyślnie

    Mnie przy Macu trzyma wyłączne Retina , wiele razy tu na tym forum o tym pisałem. Wszystkie inne cechy (ponoć przewagi Maca nad Win) to pic dla lemingów. Niezwykle staranne wykonanie obudowy Maca to prawda , ale ta cecha jest zupełnie pomijalna w kontekscie użytkowania tego sprzętu.

  6. #4996

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    Ja zawsze appla cenilem za system. Fajna obudowa to tylko mile dodatki. Juz nie raz znajomi mi gadali ze bym nie gadal ze nie kupilem iphona troche dla lansu. Zawsze odpowiadam ze moga mi ten telefon wsadzic w chinska obudowe z plastiku bez loga aby dzialal tak jak dziala.
    COŚ TAM PSTRYKAM: FB , 500px ,

  7. #4997

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jazco Zobacz posta
    Ale dlaczego w takim razie iPhone 7 ma Lightning'a? Nie bardziej sensowne jest, gdyby tam również był USB-C?
    Chcą trochę Amejzingu i Osom-u zostawić na później IPhone 7s będzie musiał czymś się różnic od 7mki Dla mnie ten pasek oled to lipa - trzeba będzie odrywać tylko wzrok od monitora żeby tam ucelować w cokolwiek. Mogli zamiast tego paseczka dać gładzik oled z force touch to by było Osom

  8. #4998

    Domyślnie

    Mam takie pytanko. Chce kupić rMBP. Wielkość w sumie obojętna choć 13 bardziej mobilna. Jednak zastanawiam się nad procesorem - czy 2.2GHz w 15' czy wybrać np. 2.9GHz w 13'. Gdzie będzie lepiej/podobnie działał PS CS6. W znacznym czasie podpięty pod EIZO. Wolałbym taką 13' np. 2,9GHz lub nawet 3,1GH ale czy to wystarczy do PS. Czy ktoś z autopsji na jakieś doświadczenia. Filmów nie obrabiam.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    D750, D7100, N105 f/2 DC, S35 f/1.4, T70-200 f/2.8 vc, N18-105, N35 f/1.8G, N85 f/1.8G, N28-70 f/3.5, N70-300 VR

  9. #4999

    Domyślnie

    Obrabiam sobie zdjecia w PS, w tle iTunes odtwarza mi losowo muzyke. Nie podoba mi sie aktualby utwor. Odruchowo siegam do klawiatury i wciskam klawisz next. Jak to bedzie teraz?
    Bede musial przerzucic tabem na itunsa, zeby pojwila sie klawiaturka przewijania? Genialne. Pewnie podobnych kwaitkow wyplynie jeszcze troche.
    Szkoda, ze to idzie w taka dziwna strone. Zamiast uzytecznych rzeczy kolorowe paski. Rozumiem w 12 calowym, kawiarnianym MacBooku, ale w Pro?
    Jesli juz koniecznie uparli sie na jakis ficzer, mogli zrobic OLEDy na pojedynczych klawiszach, wyswietlajace odpowednie skroty klawiszowe na przyklad w PS.
    Zal czytnika SD, zal gniazd, ale za to wyglada pieknie i smuklo.
    I jeszcze a propos smuklosci - dlaczego miniaturyzacja komputerow idzie w ich grubosc, a nie wielkosc? Co z tego ze laptop ma 0.7cm skoro i tak bez torby sie nie obejdzie.
    Nie moznaby zrobic czegos wielkosci klawiatury, z czytnikiem SD, tak zeby sprzet zmiescil sie do kieszeni w bojowkach, albo wewnetrznej w kurtce? Moze miec wtedy nawet 1.7 cm. Przez chwile bylo cos TAKIEGO ale niestety sie szybko skonczylo.

  10. #5000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jargier Zobacz posta
    Mam takie pytanko. Chce kupić rMBP. Wielkość w sumie obojętna choć 13 bardziej mobilna. Jednak zastanawiam się nad procesorem - czy 2.2GHz w 15' czy wybrać np. 2.9GHz w 13'. Gdzie będzie lepiej/podobnie działał PS CS6. W znacznym czasie podpięty pod EIZO. Wolałbym taką 13' np. 2,9GHz lub nawet 3,1GH ale czy to wystarczy do PS. Czy ktoś z autopsji na jakieś doświadczenia. Filmów nie obrabiam.
    Nic nie napisałeś o RAM. Generalnie na zestawie MBP 2.2 Ghz z 8 lub 16 GB RAM spokojnie dasz radę w PS CS6.
    Zdarzyło mi się obrabiać duże pliki w CS6 na MBP na kilku warstwach i spokojnie daje radę.
    13 jest bardziej mobilne, 15 bardziej komfortowa do działania ze względu na większy ekran.
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

Strona 500 z 582 PierwszyPierwszy ... 400450490498499500501502510550 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •