Close

Strona 486 z 582 PierwszyPierwszy ... 386436476484485486487488496536 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 851 do 4 860 z 5814
  1. #4851

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    Cytat Zamieszczone przez witus Zobacz posta
    Jako iMessage. W ustawieniach wiadomości można wyłączyć MMS.

    Zobacz stan mojego konta w połowie miesiąca


    Więc napewno nie jako MMS, a ja mam załączone MMS.


    Wysłane za pomocą Tapatalk.
    Ale iMessage to zdaje się tylko między urządzeniami z iOS, co jak wysyłam coś takiego na andka/wp? iMessage mam wyłączone.
    FujiLove again and again...

  2. #4852

    Domyślnie

    Te nowe wiadomosci dzialaja tylko pomiedzy urzadzeniami apple, przez iMessage, wiec spoko
    Co do odblokowania w iOS10 to sadze, ze zrobili to z mysla o nowym przycisku home, przekonam sie lada moment bo czekam wlasnie na kuriera.

  3. #4853

    Domyślnie

    No i jest...


    Przycisk Home jest zadziwiajacy, pod wylaczonym telefonem sprawia wrazenie martwegi, jak by byl czescia wyswietlacza a po uruchomieniu iphonea zaczyna klikac i to ciekawie a na dodatek ma sporo funkcji

    Pierwszy fot z nowego LR z szybka obrobka, faktycznie mozna robic zdjecia w DNG, wolarka rawow, robi wrazenie i ma spore mozliwosci.


  4. #4854

    Domyślnie

    Jak tam zachowanie rawów? Dużo można ze świateł/cieni pociągnąć?
    Mogliby to jakoś lepiej ogarnąć niż focenie lajtroomem... Wchodzic za każdym razem do aplikacji to mordręga - czekam aż się to w końcu pojawi w normalnym aparacie. Mam 6s, więc podobno też są dostępne, ale czekam z aktualizacją do iOS10 na razie...

  5. #4855

    Domyślnie

    Za duzo po wyciaganiu z cieni sie nie spodziewam i to samo ze swiatlami, konretnie potestuje z czasem, bo teraz to ja mam dwie zabawki do kminienia, D810 lezy obok i nie wiem ktore rawy pierwsze brac w ruch

  6. #4856

    Domyślnie

    Czytałem na necie, że w 7 nie ma szafiru na Touch ID oraz obiektywie. Trochę lipa


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #4857

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Za duzo po wyciaganiu z cieni sie nie spodziewam i to samo ze swiatlami
    No ja też się nie spodziewam osiągów z nikona, ale ciekaw jestem czy jest to ogólnie coś warte czy raczej bezużyteczny ficzer. Ja generalnie sporo foce telefonem, na wakacje zabrałem tylko ajfona i zdecydowanie mi wystarczył, ale niektóre zdjęcia z chęcią miałbym w nieco lepszej jakości albo z większymi możliwościami obróbki (sporo dlube w niektórych na telefonie). No nic, pożyjemy zobaczymy.
    Gratulację nabycie 810

  8. #4858

    Domyślnie

    No 810 mnie zadziwia co chwila bardziej pozytywnie, zacna pucha.
    Co do RAWow z iPhone i obrobki to pogrzebalem przy jeszcze jednym zdjeciu, specjalnie takim kontrastowym, wychodza szumy, ale ladnie da sie to obrobic, wyglada calkiem fajnie.


    Mozliwosci tego LR i do tego elastyczniejsze pliki daja sporo frajdy i zaden soft wczesniej nie byl dla mnie tak intuicyjny, byc moze przez znajomosc wszystkich funckji...jest bardzo duzo mozliwosci, lacznie z "filtrem polowkowym".

  9. #4859

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    A ja za to po kilku dniach zabawy wywaliłem ios 10, za cukierkowo i mialem zwisy, konkretnie po naciśnięciu zielonej słuchawki telefon zostawał na liście ostatnich połączeń i żeby przejść do książki albo ręcznego wybierania potrzebny był dwuklik i wywalenie apki z pamięci. IPhone SE...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    FujiLove again and again...

  10. #4860

    Domyślnie

    Znajac Apple to zaraz bedzie atualizacja ktora rozwiaze wiele problemow.

    Na iP7 i iP6 wszystko dzialalo, poza jedna aplikacja, benchmarkiem do testowania telefonu, ale to tez kwestia aktualizacji aplikacji lub systemu.

Strona 486 z 582 PierwszyPierwszy ... 386436476484485486487488496536 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •