Close

Strona 418 z 582 PierwszyPierwszy ... 318368408416417418419420428468518 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 171 do 4 180 z 5814
  1. #4171

    Domyślnie

    Do DACa podłączony jest jeszcze odtwarzacz CD (coaxial) i TV kablem optycznym. Nic sie nie zmieniło -tylko system

  2. #4172

  3. #4173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL Zobacz posta
    Jeszcze większy z tethered capture z Lightroom'em, ktoś jeszcze fotografuje przypięty do komputera? Możecie zobaczyć u siebie ?
    Nikon

  4. #4174

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez witus Zobacz posta
    Jeszcze większy z tethered capture z Lightroom'em, ktoś jeszcze fotografuje przypięty do komputera? Możecie zobaczyć u siebie ?
    O, napisz coś więcej. Ja fotografuję często z kompem podpiętym i miałem aktualizować yose, ale to co napisałeś zabrzmiało dość niepokojąco...

  5. #4175

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    O, napisz coś więcej. Ja fotografuję często z kompem podpiętym i miałem aktualizować yose, ale to co napisałeś zabrzmiało dość niepokojąco...
    http://nikonrumors.com/2015/10/05/te...-working.aspx/

    U znajomego nie działa musieliśmy ratować się alternatywnym softem.
    Nikon

  6. #4176

    Domyślnie

    Programiści Appla zamieszali coś w sterowniku USB. Chyba warto wstrzymać się do pierwszego zestawu poprawek albo łatki od Adobe.

  7. #4177

  8. #4178

    Domyślnie

    haha
    to mamy legendarną stabilność OSX.
    Najpierw mi nie zadziałał PhaseOne a teraz (jeszcze nie sprawdzałem pod ElCapem) drutowanie z LR.
    Ciekawe jaki bug będzie następny.

  9. #4179

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zoom2 Zobacz posta
    haha
    to mamy legendarną stabilność OSX.
    Najpierw mi nie zadziałał PhaseOne a teraz (jeszcze nie sprawdzałem pod ElCapem) drutowanie z LR.
    Ciekawe jaki bug będzie następny.
    Z Windows 10 podobny problem. Może to jednak Adobe ?
    Nikon

  10. #4180

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    No to już mam. Moje pierwsze wrażenia. Kupiłem pro13 2015 w najsłabszym konfigu i5 2.7/8/128. Zacznę od plusów. Ekran bajka - miałem parę laptopów i tutaj jest kosmos. Jedyna lipa to rozdzielczość : 2560x1600 to jest rozdziałka skalowana przy której wszystko jest tak małe na 13 calach ze ledwo co widać, a komputer puchnie i traci swoją płynność. Domyślnie jest to 1280x800. Gładzik i obsługa tym kompa to poezja - dla starego windziarza jest to ekstaza. Sam system dla przechodzących z win może być szokiem. Pewne rzeczy które w win były proste tutaj są wyzwaniem - na szczęście mam kolegę fanboja i dzwonię do niego - najlepsza infolinia kultura pracy to obłęd - totalna cisza i chłodzik - przy tym mój dell xps wył jak krajzega. Bateria to następny szok - dla człowieka który co 1.5 godz szukał gniazdka to coś niesamowitego. Niestety co cztery jaja to cztery. Mój stary dell i7 2.2 2760QM przy wsparciu GPU masakruje moje nowe jabuszko podczas krwawej roboty w LR na NEFach. Eksport 60 nefow do jpg zajął staruszkowi 10 sek szybciej niż ogryzek. Ale to i tak niezły wynik japka biorąc pod uwagę gabaryty, baterie i hałas . W teście forumowym z tym plikiem w PS CC osiagnął wynik 42 sek a stary del 25. Minus wielki jak dla mnie to klawiatura - może to kwestia przyzwyczajenia ale pisze się na niej słabo i mam wrażenie jakby klawisze zaraz miały odpaść. Następna ekstaza to symbioza z iPhone i iPadem. To jest to. Siedzę na kompie i mam wgląd w smsy, powiadomienia itp. mogę odbierać połączenia bez latania po telefon itp.
    Ostatnio edytowane przez wywar ; 20-10-2015 o 14:02

Strona 418 z 582 PierwszyPierwszy ... 318368408416417418419420428468518 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •