Close

Strona 370 z 582 PierwszyPierwszy ... 270320360368369370371372380420470 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 691 do 3 700 z 5814
  1. #3691
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    ni ch... różnicy Choć nie jestem pewien, bo ten programik zeznaje że PS upiera się by korzystać z Radka. Teoretycznie da się przełączyć na integrę z wyłączonym PS, ale w praktyce może nie wiadomo na ile PS coś sobie z tego robi...

    [edit] Z wyłączonym GPU w prefsach PS wynik ten sam - ergo przy wołaniu RAW w PS w ogóle nie lewaruje się*GPU
    Czyli przepłaciłeś
    "Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie."
    D700, D600, 15 2.8, 35 1.4 ART, 85 1.4, 80-200 2.8 i inne niepotrzebne fotografowi rzeczy

  2. #3692

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
    Czyli przepłaciłeś
    Ten sam konfig bez karty kosztuje tyle samo i jest na zamówienie, gdzie trzeba czekać - a ja miałem prawie od ręki taki jak chciałem i grafę gratis.

    Ogólnie sprzęt w stosunku do rMBP13 dał mi odczuwalnego kopa, pracuje mi się piekielnie szybko i bezboleśnie, nawet po podłączeniu trzech monitorów (w tym UHD) nie łapie zmuły, więc nie żałuję ani grosza i wszystkim gorąco polecam.

    Czekam teraz jeszcze tylko z ciekawością na El Capitana, bo jeśli (jak odgraża się Apple) zrobi się dzięki niemu jeszcze szybszy, to chyba będzie można go używać w charakterze latającego dywanu

  3. #3693

    Domyślnie

    nie kupie sobie apple watcha bo jest paskudny i nie widze dla niego zadnego zastosowania, nie bede korzystal z apple music, nawet z darmowego 3 misiecznego okresu probnego, bo wole spotify... ale usuniecie z aplikacji muzyka opcji home sharing uwazam za totalna bzdure. jedna z niewielu opcji bardzo przydatnych, z ktorych korzystam kazdego dnia. jakbym wiedzial, ze tak bedzie to na pewno nie zainstalowalbym 8.4
    i co mnie obchodzi, ze apple nie ma licencji na rozpowszechnianie streamu przez wifi? skoro nie korzystam i nie mam zamiaru to prosze o przywrocenie funkcjonalnosci, ktora bez ostrzezenia mi odebrano.

  4. #3694

    Domyślnie

    Ja odpaliłem Apple Music. Mz jakość muzy gorsza niż w Spotify.

  5. #3695

    Domyślnie

    A u mnie odwrotnie w ślepych testach apple music lepsze od spotify premium. Test przy urzyciu appletv + dobre przetwornik, wzacniacz, kolumny


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #3696

    Domyślnie

    Słyszałem, że z repertuarem lipa na apple music. Jest gdzieś jakaś lista wykonawców/płyt do sprawdzenia?
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  7. #3697

    Domyślnie

    Z repertuarem jest z dnia na dzień lepiej. Znalazłem wszystko w Apple Music co mam w Spotify. Boli mnie tylko jakość która przedstawia się tak jakbym miał wodę w uszach albo zarzucił koc na kolumny.
    Zauważyłem ,że przy niektórych piosenkach są znaczki "E" (w iTunes jest to "Explicit"), czyli niby "wyraźny".

  8. #3698

    Domyślnie

    Explicit oznacza raczej, że zawiera wulgaryzmy
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  9. #3699

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wywar Zobacz posta
    Ja odpaliłem Apple Music. Mz jakość muzy gorsza niż w Spotify.
    Na utworach które sprawdzałem było odwrotnie. Niestety, bo aplikacje Apple są kilka lat za Spotify (ta na iOS od biedy ujdzie) i mam wątpliwości czy kiedykolwiek je dogonią. Strumieniowanie w iTunes jest rozwiązane tak głupio, że aż ciężko uwierzyć że zdecydowali się wypuścić takiego gniota. Przed premierą byłem pewny że przejdę na Apple Music, a teraz kompletnie tego nie widzę - szlag mnie trafia ilekroć mam tam czegoś szukać. Paweł Opydo dobrze wypunktował podstawowe kretynizmy na tym wideo: https://www.youtube.com/watch?v=gMXJeq5ZOMc

  10. #3700

    Domyślnie

    Zainstalował ktoś bete ios9? Da się tego używać?

Strona 370 z 582 PierwszyPierwszy ... 270320360368369370371372380420470 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •