Close

Strona 29 z 582 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979129529 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 5814
  1. #281

    Domyślnie

    Jest zła, bo jest wyłącznie online, a jest przeznaczona również, oprócz Twojego street view, do nawigacji samochodowej, gdzie mapy online są do bani jak dla mnie. Mam nadzieję że teraz zrozumiałeś o co mi chodzi, bo już 3 raz o tym piszę...
    ;]

  2. #282

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    1. Nie wszystkie urządzenia mają odbiornik GPS? Praktycznie wszystkie urządzenia, na które wejdzie iOS6 i nowe mapy mają wbudowane odbiorniki GPS, wyłącznie ipod nie ma.
    iPad 2 WiFi też ma? No popatrz, nawet nie zauważyłem...

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    skinny, jak używasz jakichś map to raczej nie używasz całego globu, więc można wgrać przed wyjazdem konkretnie to co potrzeba.
    Ymm... A jak Ty sobie to wyobrażasz w fabrycznym programie będącym częścią systemu operacyjnego?

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Po trzecie, możesz mieć wybór, mapy googla online albo appla offline
    Ale przecież masz wybór. Jak Ci się nie podobają mapy online, dokupujesz/pobierasz sobie za free takie, jakie Ci się podobają najbardziej z całej oferty iTunes.

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Wkońcu apple to co w innych fonach jest od dawna wprowadza u siebie lata później, żeby czasem nie dać za dużo odrazu i mieć co włożyć do nowszego gadżetu za rok.
    Przypomnij mi, w jakim innym telefonie masz nawigację pracującą offline, będącą elementem systemu operacyjneg?

  3. #283

    Domyślnie

    Nokia daje dobra mapy offline za darmo ... Testowałem telefon żony z androidem nawigując z mapami google danych ściągnęło się bardzo bardzo niewiele więc transmisja to nie problem. Mapy te jednak są mniej wygodne czasami nie nadążają żeby trafić do celu w gęsto upakowanym centrum katowic trzeba mieć ekran przed sobą a ja nie miałem uchwytu ... Na ios fantastycznie spisuje się Navigon, którego co jakiś czas można kupić w sporej obniżce.
    Nikon

  4. #284

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    iPad 2 WiFi też ma? No popatrz, nawet nie zauważyłem...
    Tak, mam ipada 2 wifi, też ma GPS.

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Ymm... A jak Ty sobie to wyobrażasz w fabrycznym programie będącym częścią systemu operacyjnego?
    Normalnie, jakoś Nokia w fabrycznym programie ma możliwość dogrywania/usuwania co chcesz i kiedy chcesz, łącznie z punktami POI czy głosem laski tłumaczącej trasę. Mapy wgrywasz usuwasz kiedy chcesz. Skoro u nich to nie problem to czemu apple miało by z tym jakiś mieć? Wkońcu mapy biorą od TomToma który też udostępnia paczki do swoich urządzeń z konkretnymi krajami.


    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Ale przecież masz wybór. Jak Ci się nie podobają mapy online, dokupujesz/pobierasz sobie za free takie, jakie Ci się podobają najbardziej z całej oferty iTunes.
    Liczyłem na fabryczą nawigację która wkońcu będzie offline skoro już zrobili to też głównie do auta, aplikacjie firm trzecich znam, większość mi nie leży. Czekam na obniżkę garmina.


    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Przypomnij mi, w jakim innym telefonie masz nawigację pracującą offline, będącą elementem systemu operacyjneg?
    W nokii, Nokia Maps jest od kilku lat za friko. Jeszcze uchwyt samochodowy dostajesz gratis, mam taki na szybie od kilku lat. I to bardzo dobrze działająca nawigacja jest.
    ;]

  5. #285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Tak, mam ipada 2 wifi, też ma GPS.

    Z tego co ja sie orientuje ipady maja gps tylko w wersji 3G, wersje wifi nie maja gps.
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  6. #286
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mateo912 Zobacz posta
    Z tego co ja sie orientuje ipady maja gps tylko w wersji 3G, wersje wifi nie maja gps.
    Bo tak jest. Koledze Aeon88 się wydaje.
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  7. #287

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dzejms Zobacz posta
    Bo tak jest. Koledze Aeon88 się wydaje.
    Chodź żeby byc w100% uczciwym należy powiedzieć ze moduł gps jest prawdopodobnie w każdym ipadzie zamontowany a jedynie wyłączony programowo, jakiś czas temu miałem taka sytuacje ze sprawdzając trasę w nawigacji sygic na swoim ipadzie 1 wifi złapała mi fixa na tyle ze pokazało gdzie jestem. Nie wiem w jaki sposób i dlaczego (pewnie blad systemu) ale stało sie
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  8. #288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mateo912 Zobacz posta
    Nie wiem w jaki sposób i dlaczego (pewnie blad systemu) ale stało sie
    W modelach WiFi przybliżona pozycja ustalana jest za pomocą "znanych" sieci WiFi.
    Im więcej sieci w okolicy, tym lepsze efekty. Może dlatego niektórzy mylą to z GPS

  9. #289

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demarca Zobacz posta
    W modelach WiFi przybliżona pozycja ustalana jest za pomocą "znanych" sieci WiFi.
    Im więcej sieci w okolicy, tym lepsze efekty. Może dlatego niektórzy mylą to z GPS
    Tak ale to było na środku skrzyżowania uzywalem nawigacji jako elektronicznej mapy gdy mówiłem kierowcy gdzie ma jechać a tu patrzę ikonka gps 3/4 i pokazało mi gdzie jestem(tj środek skrzyżowania)
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  10. #290

Strona 29 z 582 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979129529 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •