Close

Strona 28 z 582 PierwszyPierwszy ... 1826272829303878128528 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 5814
  1. #271

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dzejms Zobacz posta
    Ściągnąłeś do 4s. Jak poczekasz 15min to podam Ci link do DropBoxa.
    Podziekowal, ale juz znalazlem, choc dziwilem sie, ze nazwa jest iPhone3

    Dobra juz dolecial ten drugi plik, robie

    Cytat Zamieszczone przez skinny500 Zobacz posta
    Ja robiłem na i4, tak się u mnie plik nazywał: iPhone3,1_6.0_10A403_Restore - iMZDL.com.ipsw
    Czyli teraz mam dobry

    Koles obiecuje, ze za tydzien bedzie dokladnie taka sama wersja....
    Ciekawe, czy bedzie chcial robic upgrade


    No i jestem pod wrazeniem, wszystko zostalo jak bylo, zero dodatkowej synchronizacji, pamietam, ze z przejsciem na 5.0 byl problem
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 13-09-2012 o 13:43

  2. #272

    Domyślnie

    Tak zmieniając temat... Dla fanów wk...ch ptakow, najnowsza odsłona, kosmiczna, jest na weekend przeceniona z 2.99, na 0.99 rubla w wersji HD, dla iPada.

  3. #273

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Bo to jest wbrew pozorom problematyczna sprawa. Nie wszystkie urządzenia mają odbiornik GPS na przykład. Poza tym mapy zajmują jakąś tam przestrzeń dyskową. W związku z tym, że nie ma możliwości rozszerzenia tej pamięci, to użytkownik decyduje, czy chce mieć mapy online'owe i nie zawalać sobie dysku, czy chce sobie wgrać mapy na stałe, od zewnętrznego dostawcy i świadomie zająć część tej pamięci. Ja na ten przykład nie czuję potrzeby posiadania stałej nawigacji ani w telefonie, ani w tablecie (bo mam nawigację w samochodzie). Mam tylko 16 GB i wolę je przeznaczyć na coś innego. Jak taką potrzebę poczuję lub zostanę do muru przyciśnięty, to sobie kupię jakąś Automapę, czy innego Tom Toma. A póki co, online-owa wersja map w zupełności mi wystarczała, jeżeli coś sporadycznie musiałem sprawdzić będąc poza samochodem lub jadąc nieswoim samochodem.
    W zyciu się z tym nie zgodzę, bo to nie prowadzi żadnych problemów. Ba, to mapy online wprowadzają problemy.

    1. Nie wszystkie urządzenia mają odbiornik GPS? Praktycznie wszystkie urządzenia, na które wejdzie iOS6 i nowe mapy mają wbudowane odbiorniki GPS, wyłącznie ipod nie ma. Za to połowa urządzeń na które wejdzie iOS6 nie ma możliwości pracować online, bo nie mają gniazda na kartę SIM (wszystkie ipody i połowa ipadów), a te co mają (iphony i druga połowa ipadów) i tak będą działać do bani, bo prędkości dzisiejszego neta w sieciach komórkowych są opłakane, o ile w mieście masz dobry zasięg, to jednak jadąc w trasę 90% czasu spędzasz poza miastem gdzie panuje stary EDGE lub jeszcze GPRS. Prosty przykład, map offline używam w nokii od dawna, map online do dziś nie mam, bo bardzo lipnie działają, są wolne szczególnie jak się płaci za standardowy net w komórce. Więcej jest więc problemów z mapami online niż offline. To po pierwsze.

    2. Jakąs tam przestrzeń dyskową? Mapy całej polski zajmują około 1,5GB, to naprawdę tak dużo mając 14GB miejsca w ipadzie czy iphonie? To jest całe nic. Po drugie mając mapy offline zawsze możesz przejść w tryb online i korzystać z map z neta. Masz wybór. Tu niestety go nie dali.
    ;]

  4. #274

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    2. Jakąs tam przestrzeń dyskową? Mapy całej polski zajmują około 1,5GB, to naprawdę tak dużo mając 14GB miejsca w ipadzie czy iphonie? To jest całe nic. Po drugie mając mapy offline zawsze możesz przejść w tryb online i korzystać z map z neta. Masz wybór. Tu niestety go nie dali.
    Mapy SAMEJ polski (więc przełóż to sobie teraz na cały glob), w dodatku tylko wektorowe i bez street view (tego to nawet applowskie teraz nie mają)- typowo do nawigacji. Ludzie mają też inne potrzeby, a ile zajmują kompletne mapy google już pisałem - 20 petabajtów. Zaraz napiszesz, że przecież wszystkiego nie potrzeba - tylko że wtedy dostaje się już gorszy produkt.

  5. #275

    Domyślnie

    Ja tam na predkosci nie narzekam, ale ja nie w kraju......dodatkowo mam nieograniczony net w telefonie

  6. #276

    Domyślnie

    skinny, jak używasz jakichś map to raczej nie używasz całego globu, więc można wgrać przed wyjazdem konkretnie to co potrzeba. I to wcale nie jest gorszy produkt! masz to co potrzebujesz już offline i nie czekasz na zasięg GPRS tylko jedziesz. Nawigacja jest szybka i bez przycięć jak w las wjedziesz. To dla mnie jest lepszy produkt. Po drugie jak się nawiguje jadąc autem street view nie jest zbyt wygodny, ja wolę np mapy w 3d albo 2d wektorowe gdzie widzę jak się drogi rozgałęziają na długo przede mną. Zresztą, najlepsze nawigacje czy garmin czy inne nie mają 20 petabajtów map i jakoś są super i prowadzą gdzie trzeba, wiec nie wchodźmy w skrajności... Po trzecie, możesz mieć wybór, mapy googla online albo appla offline, byłoby git i dla ciebie i dla mnie, ale widać to w iphone 6 i IOS7 dopiero wejdzie. Wkońcu apple to co w innych fonach jest od dawna wprowadza u siebie lata później, żeby czasem nie dać za dużo odrazu i mieć co włożyć do nowszego gadżetu za rok. Niektóre rzeczy faktycznie lepiej że poczekały, bo mozolnie chodziły na nokiach czy szajsungach, ale często apple przesadza pod tym względem.

    Greg, w PL też są nieograniczone, ale po limicie spada prędkość do minimum, nic się na tym nie da robić, wiem bo mam.
    Ostatnio edytowane przez Aeon88 ; 13-09-2012 o 20:20
    ;]

  7. #277

    Domyślnie

    Zakładasz że mapy to tylko nawigacja, a tak nie jest.

  8. #278

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Greg, w PL też są nieograniczone, ale po limicie spada prędkość do minimum, nic się na tym nie da robić, wiem bo mam.
    No tak u mnie tez, limit mam 15GB i na maxa mialem 4GB jak mecze na lapku w pracy ogladalem przez net z iphonea

  9. #279

    Domyślnie

    To niech będą konkretną aplikacją skinny, nawigacja konkretna z mapami offline zebym sie nie srał z sygnałem i opłatami i żebym nie musiał ipada zmieniać na 3/4G, + opcje online dla Ciebie typu street view itd. Przecież to nie trudne, wystarczy chciec to zrobić, ale tak jak mówię, to w kolejnym ipku może znajdziemy. Dla mnie mapy to głównie nawigacja, jak chcę użyć map do innego celu to mam google earth lub google maps, skoro mapy od appla mają spełniać m.in. też rolę nawigacji samochodowej to niech to robią jak należy a nie wszystko płatne przez neta :/
    ;]

  10. #280

    Domyślnie

    No to jako inna aplikacja, a nie narzekania, że obecna jest zła, bo jest online.

Strona 28 z 582 PierwszyPierwszy ... 1826272829303878128528 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •