Close

Strona 22 z 582 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272122522 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 5814
  1. #211

  2. #212

    Domyślnie

    I właśnie tego jednego podejścia Appla do klienta nie rozumiem - po co dawać genialne produkty (szybkie, niezawodne, intuicyjne) i je ograniczać... Przecież gdyby nie te głupie blokady iphony czy ipady nie miały by konkurencji.
    ;]

  3. #213
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Te wszystkie ograniczenia sa dla dobra ludzkosci! Gdyby ich nie bylo to wartosc gieldowa Apple wzroslaby do takich wartosci, ze trzeba by wykombinowac nowe nazwy liczb zeby to opisac

  4. #214

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    I właśnie tego jednego podejścia Appla do klienta nie rozumiem - po co dawać genialne produkty (szybkie, niezawodne, intuicyjne) i je ograniczać... Przecież gdyby nie te głupie blokady iphony czy ipady nie miały by konkurencji.
    Gdyby nie te ograniczenia, te urządzenia nie byłyby takie szybkie i niezawodne. Stałyby się kolejnymi urzędzaniami jak Androidy. Jak ktoś umie, to będzie miał fajnie, szybko i niezawodnie. Jak ktoś nie umie, to będzie miał szambo, bo nikt go przed tym nie uchroni. W Apple'u, nawet jak się nie znasz, to nie masz szans sobie zrobić szambo. No chyba, że sobie zrobisz JB, ale żeby zrobić dobrego i skutecznego JB, trzeba się choć trochę znać (bo jak nie, to pojawi się kolejny wątek na którymś apple'owym forum z pytaniem, jak odratować uceglony telefon). Ale proszę, nie idźmy z dyskusją w tę stronę. Nie po to został ten wątek utworozony.

  5. #215

    Domyślnie

    Jak sprawdzić jakiego mam IPADA 1 czy 2 czy może 3.
    N i pare gratów

  6. #216

    Domyślnie

    Przede wszystkim różnią się wyglądem. Można też sprawdzić - ustawienia - ogólne - to urządzenie - model.

  7. #217

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotrek 77 Zobacz posta
    Jak sprawdzić jakiego mam IPADA 1 czy 2 czy może 3.
    Po numerze modelu.
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  8. #218

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotrek 77 Zobacz posta
    Jak sprawdzić jakiego mam IPADA 1 czy 2 czy może 3.
    Lol? iPad 1 nie ma klapki, ipad 2 ma klapke, iPad 3 ma klapke i mega szczegółowy ekran. Tak najprościej.
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  9. #219

  10. #220

    Domyślnie

    klapki chyba nie mam, ale mam dwie kamerki i 16 GB dysk, reszte to nie wiem. Szukałem na necie ale tam tylko piszą ogólnikowo. Dla mnei może być na 1 super ekran - gdyż to mój pierwszy ipad który dostałem w prezencie

    Model to:MC979LL
    N i pare gratów

Strona 22 z 582 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272122522 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •