Close

Strona 21 z 582 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171121521 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 5814
  1. #201

    Domyślnie

    Niestety ja nie podpowiem. Kop. Niekoniecznie tutaj, bo to raczej w kierunku forów apple trzeba szukać.

  2. #202

    Domyślnie

    ja w acd bym sie nie pchal, bo to wyjatkowo slabe monitory jak na swoja cene
    jedyny plus to wyglad, a co do kasy to jesli masz i tak kupowac uzywke to lepiej sie rozejrzec za Nec lub Eizo

  3. #203

    Domyślnie

    Jak nie będę zadowolony to odsprzedam bez straty, także decyzja już podjęta, nic szkodzi spróbować. Może ACD to nie niewiadomo co, ale w porównaniu do mojego obecnego monitora będzie przepaść.

    Także ponawiam pytanie, bo może jednak ktoś to używa z PC i wie jak się te monitory zachowują na radkach 5XXX?
    ;]

  4. #204

    Domyślnie

    Od wczoraj mac mini mi się zawiesza, po jakichś 2 godzinach pracy. Zainstalowany ML. Najpierw pojawia się piłka plażowa, a chwilę później system wisi. Muzyka ciągle leci w tle. Powyłączałem już wszystkie dodatkowe programy, ale i tak się wysypał. Jest jakiś sposób na sprawdzenie co konkretnie jest problemem? Jakiś log w którym można sprawdzić jaki proces się wyłożył przed restartem czy coś tego typu?

    Ew.myślałbym nad przywróceniem z time machine ale nie jestem pewny jak to zrobić, bo coś mi się kojarzy że powinienem zainstalować system od nowa i wtedy przywrócić? No i wciśnięcie alta nie powoduje u mnie pokazania się menu bootowania, tak samo jak skrót od resetu pram nie działa. Podpiąłem klawiaturę logitecha z kablem i też nie zaskoczyło.


    edit.
    narzędziem dyskowym sprawdziłem ssd z systemem i nie znalazł błędów.
    Ostatnio edytowane przez ThomasVoland ; 16-08-2012 o 16:02

  5. #205

    Domyślnie

    Update: pram w końcu zresetowałem (wygląda na to, że ma znaczenie, który cmd i który alt jest wciśnięty), ale boot menu wciąż się nie załącza. Poza tym zostawiłem maca po załączeniu - nic nie robiłem na nim a jak wróciłem później to już wisiał dock. Jeszcze moment przeglądarka działała i spotlight, a później już nie reagował w ogóle.

  6. #206

    Domyślnie

    Usuń 1 kośc ramu i zobacz co sie dzieje. Pozniej podmien z druga czy na jednej z nich sie nie wiesza. Moze to wina ramu.

  7. #207

    Question Jaki modem USB pod OS X 10.4 ?

    Pytanie do użytkowników OS X Tiger.
    Naszło mnie, aby rodzicom na PowerBookau G4 zainstalować mobilny internet. Ta zaraza Huawei (sorry nienawidzę tej firmy) nic nie pisze na swoich stronach o zgodności produkowanych urządzeń z systemem OSX.

    Z tego co się już naczytałem na forach, większość modeli jest pod Leoparda i w górę. A potrzeba by coś na tyle starego, aby poszło ze starym sześcioletnim lapkiem, i... nie było tak wolne jak internet z tamtych lat.

    Pytam więc Was, użytkownicy OS X 10.4 - jaki modem USB polecacie/używacie?

  8. #208

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrQba Zobacz posta
    Usuń 1 kośc ramu i zobacz co sie dzieje. Pozniej podmien z druga czy na jednej z nich sie nie wiesza. Moze to wina ramu.
    Okazało się, że SSD Crucial z firmware 0009 po przekroczeniu ponad 5000 godzin zaczyna zawieszać system co godzinę. Rozwiązaniem jest aktualizacja do firmware 0309 (tylko i wyłącznie do tego, nie do najnowszego).

  9. #209

    Domyślnie

    Polecam genialny program do monitorowania aktywności twardych dysków. Nazywa się fseventer, można go ściągnąć (za darmo) tu: http://www.macupdate.com/app/mac/19141/fseventer. Pokazuje w banalnej do odczytania dla laika formie, co się dzieje w systemie plików. Może to być dobre narzędzie dla posiadaczy dysków SSD, pragnących ograniczyć ich aktywność. W moim przypadku chciałem się dowiedzieć co mi budzi zewnętrzny dysk twardy (Spotlight oczywiście).

  10. #210

    Domyślnie

    wątek bardzo fajny.
    A ja mam takie pytanie czy można obejść blokadę bluetooth i wrzucić zdjęcia z telefonu samsung do IPADA, przez kompa nie ma problemu - ale mi zależy na bluetooth
    N i pare gratów

Strona 21 z 582 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171121521 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •