Close

Strona 18 z 582 PierwszyPierwszy ... 816171819202868118518 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 5814
  1. #171

    Domyślnie

    Do czasu aż spadnie ze stołu albo wpadnie do wanny

  2. #172

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AndrzejMirek Zobacz posta
    Do czasu aż spadnie ze stołu albo wpadnie do wanny
    Z tą wanną to rzeczywiście trzeba uważać! Mnie jakoś nie udało się utopić przez rok, teraz korzystam z kabiny prysznicowej, więc przyjemność oglądania w "basenie" (wraz z zagrożeniem wodowania) odpadła.
    A ze stołu - to podobnie jak z lustrzanką - szybko się uczymy przykładać ciut większą wagę do tego, jak kładziemy cenny sprzęt i co nam zwisa lub nie, ze stołu czy z innych miejsc. Większa szansa, że nic się nie stanie aluminiowej dość lekkiej i zwartej puszce, niż plastikowemu i delikatnemu laptopowi, jak ten spadnie. Mój brat z ponad metra przetestował to na laptopie i ten wytrzymał o dziwo. To może i iPad wytrzyma?

  3. #173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    wlasnie ze zdjec wrocilem i chcialem odpalic NEF'a w NX2 i tak jak zawsze moglem sobie zdjecie wywolywac tak teraz wyswietla mi sie i nic z nim zrobic nie moge poza obrotem i jakimis *******ami jeszcze kilka dni temu wszystko dzialalo normalnie. czyzby jakies problemy CNX'a 2 z ML? jakies rady? ACR dziala normalnie
    problem rozwiazane poprzez ponowne zainstalowanie cnx2

  4. #174

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Mój brat z ponad metra przetestował to na laptopie i ten wytrzymał o dziwo. To może i iPad wytrzyma?
    Po tym co obejrzałem, zdecydowanie stwierdzam - wytrzyma.

    http://www.youtube.com/watch?v=z3JXtamaO3E

  5. #175

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AndrzejMirek Zobacz posta
    Po tym co obejrzałem, zdecydowanie stwierdzam - wytrzyma.

    http://www.youtube.com/watch?v=z3JXtamaO3E
    Jak ktoś ma w domu dywan to tak. Ja mam terakotę... To jak ostatni test - jak spadnie na szkło - raczej kiepsko to widzę. Na razie nie spadł - jakby co zdam relację. Tekstową.

  6. #176

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Na razie nie spadł - jakby co zdam relację. Tekstową.
    Zaczniesz od slowa na K
    Test pokazal dokladnie to co stalo mi sie z iPhonem 3G po upadku z ok 50cm na panele drewniane......tyle, ze krecha byla mniejsza.
    Jak narazie iP4 wychodzi duzo lepiej po upadkach, oczywiscie nie mialem takiego jak z 3G a mialem okazje widziec takiego ze zbitym szklem

  7. #177

    Domyślnie

    Odzyskiwał ktoś z Was usunięte z rolki z aparatu zdjęcia/filmy z ipada lub iphona? Miałem na ipadzie nagrany filmik jak dysk ssd mi się sypie (jak wywala błędy), dziś chciałem zapakować dysk do wysyłki i nagrać na płytkę screeny oraz nagranie, a jak się okazało mądra żonka dała ipada dziecku do zabawy i pousuwał parę rzeczy, łącznie z owym filmikiem... Na ipada nic nie wgrywałem więc się raczej nie nadpisał, jest jakiś soft do odzyskiwania plików z ipada/iphona?

    Próbowałem np ashampoo undeleter ale nie widzi podpiętego ipada jako poprawnego dysku czy coś w ten deseń, wywala komunikat błędu i nie chce ruszyć. Może inny program?
    ;]

  8. #178

    Domyślnie

    Pokop po sieci. Jeżeli iPad pierwszy lub iPhone to można spróbować tego programu co opisano tu: http://www.wondershare.com/disk-util...-recovery.html

  9. #179
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    A nie masz w backupie w iTunes?
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  10. #180

    Domyślnie

    http://allthingsd.com/20120807/samsu...ke-the-iphone/


    Ciekawe czy istnieją gdzieś analizy zrobione przez Apple tyle, że w drugą stronę

    Pewnie tak.

    Swoją droga jestem ciekawy tego jak Apple weszło w posiadanie tego raportu. Zapewne byłby to materiał na niezły film szpiegowski.

Strona 18 z 582 PierwszyPierwszy ... 816171819202868118518 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •