Close

Strona 10 z 582 PierwszyPierwszy ... 891011122060110510 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 5814
  1. #91

    Domyślnie

    To jeśli można to proszę o powtórkę testu. Jakby nic nie przycinało to zamawiam ATV3. Dla było by to super rozwiązanie.
    Fx

  2. #92

    Domyślnie

    Jestem po przesiadce na ML, jedyna rzecz która u mnie nie działa, to windows XP uruchamiany w virtual box. Ciekawe jak faktury wystawię...
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  3. #93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    Jestem po przesiadce na ML, jedyna rzecz która u mnie nie działa, to windows XP uruchamiany w virtual box. Ciekawe jak faktury wystawię...
    mozesz wgrac W7, albo kupic sobie jakis uzywany laptop z Win na pokladzie

    Jeszcze nie przerabialem instalacji na Mac'u, wiec blache pytanie czy po upgrade bede mial czysty system czy wszystko pozostanie tak jak mialem?

  4. #94

    Domyślnie

    Nie chcę W7, mam dwa programy które nie działają na 7, poza tym mam licencję XP. Zresztą problem udało mi się rozwiązać.
    Jeśli zrobisz upgrade to wszystko będzie na swoim miejscu. Jak zwykle trzeba pamiętać o kopii na wszelki wypadek
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  5. #95

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    czy ktos juz nabyl ML? jakies wrazenia?
    zastanawiam sie czy przesiadac sie na najnowszy system, z Lion'em nie jest mi zle poza czestym zrywaniem polaczenia wi-fi myslalem, ze wina lezy po stronie router'a, ale u zony na Leopardzie smiga az milo. poza tym mamy dwoch dostawcow netu (nie pytajcie dlaczego) i dwa urzadzenia wi-fi i na tym drugim net dziala tez w kratke. poczytalem w necie, ze Lion mial z tym problemy (niestabilne wi-fi)
    Ja nie wytrzymam, moja ciekawość jest silniejsza: DLACZEGO macie 2 internety?
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  6. #96

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paparazzi89 Zobacz posta
    Ja nie wytrzymam, moja ciekawość jest silniejsza: DLACZEGO macie 2 internety?
    Każdy ma swój
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  7. #97

    Domyślnie

    i płacicie dwa rachunki??
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  8. #98

    Domyślnie

    Żeby prędkości nie zjadać?
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  9. #99

    Domyślnie

    Czy na Lion (starszym czy nowszym) mozna jakos odpalic programy pod rosette? bo mam jeden z ktorego korzystam caly czas i dlatego do tej pory dzialam sobie na starym systemie

  10. #100

    Domyślnie

    nie można
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

Strona 10 z 582 PierwszyPierwszy ... 891011122060110510 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •