Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie w innym porcie nie-wieczorową porą PiotrPJ

    Tyle już pokazaliście portu, że muszę się ściskać żeby nie powtarzać - ale i tak czasem się mi to nie udaje jak np. z bojami czy z "gołą babą" - salut Mareczku jeśli tu dotrzesz
    Tym razem port standardowy - wybaczcie tę sepię: robię obróbkę na dwóch (nierewelacyjnych) monitorach i tamtym był milszy mi bw a tu (czyli na tym drugim) zaskoczył odcień sepii... ciekawe co Wy widzicie


    1.


    2.



    4.


    5. Po połowie


    6. "Ech, sztorm był taki, ze nam czubek masztu urwało"


    7. W porcie jak to w porcie - poruszamy się trójkami


    8. No, włąśnie - trójkami


    9. Syrena, zwodząca nieświadomych i tych co za "dmuchanymi" lalkami wyglądają


    10. Hej, hej - Władku, hej!


    11. "Ja kies fotografiki chcieli do nas na łajbę ale stary nie wpuścił, he, he, he "


    12.


    13. Czat portowy


    14.
    Ostatnio edytowane przez PiotrPJ ; 14-06-2012 o 19:43 Powód: literówka
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  2. #2

    Domyślnie

    obróbka fajna... ja widzę taką sepię trochę...
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  3. #3

    Domyślnie

    ha, więc jednak - może ów mój drugi monitorek nie taki najgorszy?
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  4. #4

    Domyślnie

    Kolory nie moje ale podoaba mi się 13 i 14
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  5. #5

    Domyślnie

    darko
    i moje też nie :-/
    kurcze, zawsze sobie obiecuję, że na tym jednym monitorze to tylko kadry dobierać będę ale wczoraj jakaś zaćma na mnie spadła i robiłem na nim wszystko... no, trudno.
    Jak jeszcze coś wrzucę to się przyłożę
    Ostatnio edytowane przez PiotrPJ ; 15-06-2012 o 09:35
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  6. #6

    Domyślnie

    jak dla mnie - to przyjemnie się ogląda tę sepię.
    Fajnie wyszło

  7. #7

    Domyślnie

    faroni dzięki
    w sumie wiem, że jak bym dociągnął to bw co zamierzałem to też nie wszystkim by się podobało...
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  8. #8

    Domyślnie

    Dla mnie jedynka, dwójka i trójka. Według mnie najbardziej nadają się na sepię. Trójka na pierwszym miejscu. Podciągnąłbym jeszcze kontrast w górę...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    ...Podciągnąłbym jeszcze kontrast w górę...
    tak zrobiłem i faktycznie lepiej to wygląda - dzięki
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  10. #10

    Domyślnie

    IMHO ciemnawo, ale z 2str - "pracowy" monitor.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •