Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Rajd Polski

  1. #11

    Domyślnie

    Moi drodzy
    Muszę jednak się poddać, poszukiwania noclegu dla grupy 10-20 osób w tym terminie to jakiś kosmos. Tam gdzie tanio brak miejesc, zostały pojedyncze pokoje, a tych drogich też nie bardzo. Nawet opcja wynajmu domu daje koszt rzędu 70 zł za dobę od osoby, bez śniadań oczywiście.
    Może w przyszłym styczniu jak się za to wezmę uda się utrzymać ducha plenerowego wyjazdu za względnie nieduże pieniądze.

  2. #12

    Domyślnie

    Nie traćmy ducha Grzesiu. Może zrobimy Mazury jakoś niebawem. W życiu nie byłem tam dłużej niż godzinę przejazdem

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Nie traćmy ducha Grzesiu. Może zrobimy Mazury jakoś niebawem. W życiu nie byłem tam dłużej niż godzinę przejazdem
    ale z portami tam kiepsko
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  4. #14

    Domyślnie

    W takim razie spotykamy się na miejscu. Dojazd indywidualny - kto przyjedzie ten będzie.
    Na stronie stronie oficjalnej rajdu wiadomości niestety niewiele. Kiedy się ukazują? Gdzie można zamawiać wejściówki i czy takie są potrzebne? Skąd mapy osów i drog dojazdowych? Jest coś takiego?
    Może ktoś biegły w temacie rajdu kliknąby kilka podstawowych informacji? Byłoby bardzo miło.

  5. #15

    Domyślnie

    ale z portami tam kiepsko
    Zawsze masz w aparacie, na kartę pamięci

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    W takim razie spotykamy się na miejscu. Dojazd indywidualny - kto przyjedzie ten będzie.
    Na stronie stronie oficjalnej rajdu wiadomości niestety niewiele. Kiedy się ukazują? Gdzie można zamawiać wejściówki i czy takie są potrzebne? Skąd mapy osów i drog dojazdowych? Jest coś takiego?
    Może ktoś biegły w temacie rajdu kliknąby kilka podstawowych informacji? Byłoby bardzo miło.
    Kolega Paprycjusz wydaje się być nawet nie źródłem a wodospadem wiedzy. Już do niego piszę prośbę o więcej informacji.
    Wejściówki kupisz, bo są potrzebne, na stronie rajdu. Na poprzednich ME nie kupiłem parkingu vip i na tym wygrałem, bo łatwiej było wyjeżdżać na kolejne os-y, w poradniku kibica, który był też do kupienia był opis miejscówek. Zdaje się że któraś z gazet też publikowała takowe. Z tego co pamiętam wejściówki były dzielone na dzienne, pakiet na cały rajd z jakimiś pierdołami w zestawie i wersja vip, za jakieś abstrakcyjne pieniądze.
    Jak już będziesz miał wybraną lokalizacje wyślij mi PM, to może się zadekujemy w tym samym miejscu... .

  7. #17

    Domyślnie

    Zastanawiam się nad jakąś miejscówką i tak sobie pomyślałem, ze może się przespać w samochodzie? Muszę się przymierzyć czy wystarczy mi miejsca. Jak nie to może namiot? Jedna - dwie noce to dam radę. Będę wtedy bardziej mobilny (chyba). Chcę pojechać moją małą terenówką - z tego co słyszałem jest wtedy łatwiej przejeżdżać na oesy. Ma zdejmowany dach - może się to przydać?
    Co do lokalizacji to jakbym zrezygnował z planowanych atrakcji (auto, namiot) to mnie chyba będzie łatwiej dostosować się do Was. Problemem będzie to, że będę solo a pewnie jedynek jak na lekarstwo.
    Wystarczy pojawić się w piątek czy za późno?

  8. #18

    Domyślnie

    Kurcze. Nie pomyślałem o spaniu w aucie. Trochę mało komfortowo. Może ten namiot

    Wysłane z mojego GT-N7000

  9. #19

    Domyślnie

    Mało komfortowo? Materac, śpiwór, podusia i jest całkiem ok. Muszę tylko pomyśleć jak najlepiej wyrównać podłogę

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darko Zobacz posta
    ale z portami tam kiepsko
    Chciałbym zdementować - to nieścisła informacja: portów tam dostatek

    Niestety, u mnie z początkiem października /z/realizuje się wycieczka w Pieniny i Rajd będę musiał chyba odpuścić :-/
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •