Close

Strona 181 z 191 PierwszyPierwszy ... 81131171179180181182183 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 801 do 1 810 z 1907
  1. #1801

    Domyślnie

    Najmniej lubię ten aparat, ale robię nim najwięcej zdjęć. No, bo jeździ sobie w codziennym plecaku.
    Old Market Square in Płock by Grzegorz Piaskowski, on Flickr

    Mannequins by Grzegorz Piaskowski, on Flickr
    <a href="http://www.flickr.com/photos/133295965@N06/albums/">ALBUMY TEMATYCZNE</a>
    <a href="https://www.facebook.com/FotografiePlockaGrzegorzPiaskowski/">Facebook</a>

  2. #1802

    Domyślnie

    Hey

    kiedy będzie Sony RX100 VI? Miał być a go nie ma.

    Jeszcze pytanie czy w zdjęciach między $ a 5 jest różnica, coś słyszałem ale nie wiem skąd, że w piątce są sine twarze.
    Ostatnio edytowane przez sebo6sebo ; 14-11-2017 o 19:53

  3. #1803

    Domyślnie

    Panowie, mam pytanie. Czy zdarza się Wam ładować akumulator w aparacie ładowarką od telefonu GSM, a nie oryginalną, załączoną do aparatu? Czy istnieje wtedy jakieś ryzyko uszkodzenia?
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  4. #1804

    Domyślnie

    Owszem. Laduje mojego RX100IV (a poprzednio rowniez RX100) ladowarka, ktora mi wpadnie pod reke. Nigdy nie mialem zadnego problemu
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  5. #1805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Owszem. Laduje mojego RX100IV (a poprzednio rowniez RX100) ladowarka, ktora mi wpadnie pod reke. Nigdy nie mialem zadnego problemu
    Ja swoje NEXy też ładuję czym popadnie, byleby USB miało. Zero problemów.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #1806

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Owszem. Laduje mojego RX100IV (a poprzednio rowniez RX100) ladowarka, ktora mi wpadnie pod reke. Nigdy nie mialem zadnego problemu
    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Ja swoje NEXy też ładuję czym popadnie, byleby USB miało. Zero problemów.
    Dziękuję Panowie za info. To jednak duży plus, że można posiłkować się ogólnie dostępnymi ładowarkami. Nurtuje mnie, czy warto mieć drugi akumulator, przy sporadycznym fotografowaniu?
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  7. #1807

    Domyślnie

    Ja mam parę choć nigy nie rozładował mi się jeden. Może to dziwne ale w podróży 2tyg nie było potrzeby ładowania.

  8. #1808

    Domyślnie

    Unikam używania tanich chińskich ładowarek no name. Kiedyś nie chciał mi się nią ładować telefon. Po podłączeniu i ładowaniu przez chwilę, ładowanie wyłączało się. Podłączony miernik USB pokazał, że napięcie wyjściowe USB wynosiło ok. 5,5 V.

  9. #1809

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Dziękuję Panowie za info. To jednak duży plus, że można posiłkować się ogólnie dostępnymi ładowarkami. Nurtuje mnie, czy warto mieć drugi akumulator, przy sporadycznym fotografowaniu?
    Nie mialem nigdy drugiego akumulatora, ale zdażylo mi sie że ten jeden jedyny mi sie rozladowal podczas koncetu. Pewnym wyjsciem moze byc maly power bank w kieszeni koszuli i ... kabelek
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  10. #1810

    Domyślnie

    ostatnio, porządkując bibliotekę, znalazłem serię zdjęć z mostem Vasco Da Gama w Lizbonie wykonanych przeze mnie RX100
    minęło kilka lat, a aparat wciąż działa bezbłędnie, wygląda super, a co ciekawe nowy wciąż można kupić w sklepie...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00794.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	2,27 MB
ID:	1190

Strona 181 z 191 PierwszyPierwszy ... 81131171179180181182183 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Fuji X30 czy Sony RX100 I
    By waldek in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-03-2015, 14:30
  2. Canon PowerShot G16 a Sony Cybershot DSC-RX100 II
    By mswilk in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-09-2013, 12:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •