Close

Strona 4 z 191 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 1907
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gusi Zobacz posta
    Poczekam do końca sierpnia, co pokaże olympus w xz-2, ale chyba i tak kupię sobie to rx100.
    XZ-2 nie pokaże chyba zbyt dużo więcej od XZ-1, a cena będzie pewnie ok. 2000 PLN.
    Ja się bardzo napaliłem na RX-a, ale poczekam na pierwsze polskie testy, pójdę do sklepu się pobawić i wtedy zdecyduję.
    MISTER
    ------------------------------------

  2. #32

    Domyślnie

    Bawiłem się nim, jest ciekawy i naprawdę jestem pod wrażeniem. Zastanawiam się jeszcze nad samsungiem ex2 - ale na jego premierę trzeba poczekać jeszcze "kilka dni" (tylko on troszkę większy a matryca mniejsza, ale 1.4, sanki, wifi ... mniam)

  3. #33

    Domyślnie

    Szkoda, że RX nie ma więcej przycisków do zmiany np. dł. ekspozycji. Wtedy można byłoby mu wybaczyć brak sanek. A co do EX2, gdyby ten z kolei miał matryca 1cal, byłoby pięknie.

  4. #34

    Domyślnie

    XZ-1 jest niezły, jedynie video jest tragiczne. Jeśli to poprawią to XZ-2 będzie super. A wiadomo jaką matrycę będzie miał XZ-2?

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    XZ-1 jest niezły, jedynie video jest tragiczne. Jeśli to poprawią to XZ-2 będzie super. A wiadomo jaką matrycę będzie miał XZ-2?

    Ma podobno mieć większą niż XZ-1, ale osobiście uważam , że rozmiar się nie zmieni, zmienią typ na CMOS.
    W RX100 widzę na razie tylko 2 wady: brak stopki pod lampę i brak filtra ND, reszta jest super.
    MISTER
    ------------------------------------

  6. #36

    Domyślnie

    Ale ten RX-100 tylko na krótkim końcu jest ok, na długim to już ciemno.

  7. #37

    Domyślnie

    Tu trochę więcej o RX100 w praktyce: http://wylegala.blogspot.com

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    Ale ten RX-100 tylko na krótkim końcu jest ok, na długim to już ciemno.
    To nic ze ciemno, nadrabia czulosciami. Za to przy niskich ISO zjada te wszystkie mikromatryce.

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mister Zobacz posta
    XZ-2 nie pokaże chyba zbyt dużo więcej od XZ-1, a cena będzie pewnie ok. 2000 PLN.
    Ja się bardzo napaliłem na RX-a, ale poczekam na pierwsze polskie testy, pójdę do sklepu się pobawić i wtedy zdecyduję.
    XZ-2 będzie chyba jaśniejszy na szerokim, o ile pamiętam zapowiedzi. Cena może być trochę wyższa od 2000.
    Testy Sony RX100 widziałem na optycznych, nie czekając na premierę nowości z firm konkurencyjnych kupiłem dzisiaj rx100 na ebaju

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sin Zobacz posta
    To nic ze ciemno, nadrabia czulosciami. Za to przy niskich ISO zjada te wszystkie mikromatryce.
    A ja sobie zestawiłem takie dwie fotki:


    http://masters.galleries.dpreview.co...zr10W84qyzs%3d

    vs.

    http://masters.galleries.dpreview.co...2fB4o4rUKs8%3d

    Jednak prawie 3ev różnicy na długim końcu robi różnicę, i przy ISO, i przy GO ... tak więc RX100 raczej nie pozjada EX-2 czy LX7 ....

Strona 4 z 191 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Fuji X30 czy Sony RX100 I
    By waldek in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-03-2015, 14:30
  2. Canon PowerShot G16 a Sony Cybershot DSC-RX100 II
    By mswilk in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-09-2013, 12:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •