Close

Strona 172 z 191 PierwszyPierwszy ... 72122162170171172173174182 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 711 do 1 720 z 1907
  1. #1711

    Domyślnie

    sorki duplikat mi się zrobił i nie mam jak usunąć postu nie widzę.

    Różnica w cenie 1tyś zł czyli dużo.

    Chyba, że coś innego polecacie?
    Ostatnio edytowane przez sebo6sebo ; 06-12-2016 o 15:21 Powód: duplikat postu

  2. #1712

    Domyślnie

    Ja nie mam porównania, ale dla mnie jakość filmów w III jest ok. Co ci nie odpowiada?
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  3. #1713

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebo6sebo Zobacz posta
    czy jest timelaps w aplikacjach czy trzeba sobie kupić?
    1080 jest dla mnie ważne, bo w jedynce to tragedia tak jak i w trójce.
    Timelapse trzeba kupić. Jak dla Ciebie 1080 to tragedia w III to lepiej odpuść bo w IV i V raczej jest to samo. A tak się zapytam - czemu tragedia?

  4. #1714

    Domyślnie

    Bo widać gołym okiem?
    Jakość słaba w dużym skrócie, jeśli staniemy przed kamerą ok jakoś sie nagra ale kiedy nagrywamy przyrodę czy plan jest większy to klops, porównywałem różne nagrania z różnych kamer i aparatów i jedynka jak i trójka wychodzi nędznie inne osoby z którymi robiłem test to samo mówiły.
    Mam kamerę i GoPro więc filmowanie nie jest aż tak decydujące ale chciałbym by była poprawa względem jedynki trójki.
    Spodziewam się, że w czwórce powinna być lepsza, nie ma surowych plików by porównać, ale zerknę jeszcze na youtube choć tam ciężko coś zobaczyć.
    Jak robicie timelaps w sonym?
    Co z tym hdr (pokrętło na p) da radę zrobić żależy mi na tym szczególnie w nocy jak se muszę fotkę strzelić.
    Jakiś inny aparat proponujecie?
    Dobrze jakby było:
    - obrotowy ekran
    - wyzwalanie migawki zdalne
    - szeroki kąt
    - dobrej jakości zdjęcia jpeg/raw
    - wytrzymałe baterie (RX100 - rewelacja pod tym względem)

  5. #1715

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebo6sebo Zobacz posta
    Bo widać gołym okiem? Jakość słaba w dużym skrócie, jeśli staniemy przed kamerą ok jakoś sie nagra ale kiedy nagrywamy przyrodę czy plan jest większy to klops
    Co widać gołym okien? Co to znaczy dla Ciebie "klops"?


    Cytat Zamieszczone przez sebo6sebo Zobacz posta
    ... porównywałem różne nagrania z różnych kamer i aparatów i jedynka jak i trójka wychodzi nędznie inne osoby z którymi robiłem test to samo mówiły.
    Z czym porównujesz?
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  6. #1716

    Domyślnie

    Ja mam RX100IV. Dla mnie jpg i Video rewelacja. Mz kiszka to bateria i menu. Baterie mogę zrozumieć bo gabaryty, ale menu to nieporozumienie. V tka dla mnie to tylko delikatny lifting IV żeby podnieść cenę. W obecnych czasach brak dotykowego ekranu to jakieś nieporozumienie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #1717

    Domyślnie

    Wiesz co nie mam teraz tych przykładów ani plików i juz to przerabiałem, koncentruję się na aspektach.
    Prosty test jest nagraj nagranie i zobacz na TV jak Ci się podoba to OK jak nie to nie.
    Pierwszy plan jakoś nakręci ale innego już nie, drzewa np masz nie ostre, obraz jest jakby bitrate był za niski. Wszystko co jest na dalszym panie nie jest ostre. Porównywałem z Panasonikiem aparatem, kamerami Sony amatorskimi itd.
    Więc jeśli nagrania są takie same jak w trójce to dla mnie lipa i tyle.
    Tak więc może odpowiedz na moje pytania.

  8. #1718

    Domyślnie

    Hm, nie bardzo wiem, co Ci poradzić, gdyż zawsze obrabiam wideo wyplute z aparatu. Osobiście na jakość nie narzekam, ale pewnie nie jestem zbyt wymagający.
    Spróbuj może "ukręcić" własny profil w aparacie i zobacz jaki będzie efekt filmując z tym właśnie profilem. Innym wyjściem byłaby obróbka wideo przed jego oglądaniem na TV.
    Troche mnie dziwi to co piszesz a propos jakości, zwłaszcza gdy porównamy rozmiar matryc w amatorskich kamerach Sony i w RX100.
    Ostatnio edytowane przez Pawel92 ; 06-12-2016 o 17:31
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  9. #1719

    Domyślnie

    A może miałeś włączoną stabilizację na statywie i dlatego. https://youtu.be/52xHPnbFRgQ


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #1720

    Domyślnie

    Nie chcę teraz porady odnośnie wideo tylko to co wyżej napisałem.
    Post #1714

Strona 172 z 191 PierwszyPierwszy ... 72122162170171172173174182 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Fuji X30 czy Sony RX100 I
    By waldek in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-03-2015, 14:30
  2. Canon PowerShot G16 a Sony Cybershot DSC-RX100 II
    By mswilk in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-09-2013, 12:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •