Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2012
    Miasto
    Inowrocław
    Posty
    4

    Domyślnie Jaki Nikon ? w cenie 7000 - 7500

    Witam z tego względu że jestem tutaj nowy chciałbym przywitać się ze wszystkimi użytkownikami forum

    Także Witam bardzo serdecznie.

    Chciałem od razu zapytać się co moglibyście mi polecić w cenie około 7000 - 7500 zł

    Chciałbym w tej cenie kupić aparat oraz jeden bądź dwa obiektywy... ewentualnie jeden obiektyw i lampę do tego gdyż sb600 jest już na wykończeniu.

    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    A do czego chcesz używać tego sprzętu? amatorsko czy profesjonalnie?

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2012
    Miasto
    Inowrocław
    Posty
    4

    Domyślnie

    Profesjonalnie, wiem że fundusz nie jest zbyt duży ale na obecną chwilę więcej nie mam.

  4. #4

    Domyślnie

    dziwne podejście, skoro profesjonalnie to juz powinienes wiedziec jakie szkla beda potrzebne, za reszte kupujesz body, chociaz napisz czego oczekujesz?

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2012
    Miasto
    Inowrocław
    Posty
    4

    Domyślnie

    W tej chwili jest tak duży wybór że szczerze nie mam zielonego pojęcia co wybrać.. z tych aparatów co przeglądałem to d300s jedynie dobrze znam... o d7000 nie mam bladego pojęcia jak się spisuje wiem że rozdzielczość została zwiększona do 1080i a zależy mi również na krótkich filmikach z pracy.

    Może uda mi się dołożyć do D700

    Głównie zajmowałem się filmowanie teraz przechodzę bardziej na fotografie i nie jestem do końca na bieżąco ze sprzętem.

    to może inaczej zadam pytanie co WY byście kupili za 7000 - 7500 zł ?
    Ostatnio edytowane przez Xeos ; 09-05-2012 o 11:59

  6. #6

    Domyślnie

    Jeśli filmiki mają być ok, do d300s odpada wg. mnie bo, jest hd a nie full, do tego af można uznać za nieistniejący...no chyba ze to nie przeszkadza. Wiec wtedy mogłbyś kupić go plus np tamrona 17-50 vc, choć nie wiem co chcesz fotografowac/ filmowac...jeśli dużo robisz w słabszych warunkach, to przy tym budżecie brałbym d7000 plus rownież tego tamrona, starczyłoby jeszcze na jasną stałke 35/50 1.8...

    No ale napisz do czego Ci ten sprzęt jest potrzebny

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2012
    Miasto
    Inowrocław
    Posty
    4

    Domyślnie

    filmiki to chodzi tylko i wyłącznie o krótkie materiały 1-2 minuty i w większości zostają one u mnie, a jeśli chodzi o zdjęcia to wesela, fotorelacje z imprez oraz plenery.. dodam że jeżeli chodzi o wesela to będzie to aparat do drugiego fotografa. Czytałem recenzje o d7000 ale nie wiem jak się sprawuje w różnych warunkach i dlatego wolę pytać bardziej obeznanych odemnie.

  8. #8

    Domyślnie

    niestety z D7000 to troche losowa sprawa... albo sie trafi super albo nie i wtedy moga byc problemy z olejem lub af... pewny jest d300s ale z iso nawet nie moze konkurowac z D7000, za to D700 nie kreci w ogole filmow. ja bym przeszedl sie osobiscie do sklepu i dobrze przetestowal D7000 jak bedzie ok to jego bym bral :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •