Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Czy mozna zabrac D700 na mecz piłki nożnej?

    Hej,
    dostałem w prezencie bilet na mecz p. nożnej Bayern Monachium vs Holandia .
    Czy ktoś wie czy można wnieść na Alianz Arena na standardowe trybuny np. D700 z teleobiektywem, a nawet dwoma obiektywami (a więc będzie torba) ?
    (nie byłem na meczu piłki nożnej ponad...30 lat...więc nie wiem co można wnosić , a czego nie, będe wdzięczny za wskazówkę; jesli post jest nie w tej kategorii, to przepraszam, nie bardzo wiedziałem, gdzie go dokładnie umieścić)
    Jacek
    -------------------------------------------------------
    D850+D810 /N24-120/N70-200/N85 1.4/ N16-35 / N28

  2. #2

    Domyślnie

    W Polsce (Legia, Narodowy) nie można.

  3. #3

    Domyślnie

    polecam przeczytać regulamin danej imprezy

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2010
    Miasto
    Grudziądz/Konstancja
    Posty
    13

    Domyślnie

    http://www.allianz-arena.de/de/servi...olle/index.php

    nie wolno:
    "Professionelle Fotoausrüstung (Sportteleobjektive etc.) einschließlich Tasche"

    wolno:
    "Fotokameras (Digital, Spiegelreflex) mit Objektiven für normale Privatnutzung"

    no i teraz: co to jest obiektyw do prywatnego użytku, a sport Teleobiektyw?
    Ostatnio edytowane przez irre ; 06-05-2012 o 09:08
    Nikon D90; Canon G6

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Północny Atlantyk
    Posty
    745

    Domyślnie

    tele to chyba od 200 mm i światło 2.8 dla sportu ...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez UBoot Zobacz posta
    tele to chyba od 200 mm i światło 2.8 dla sportu ...
    Fakt....180 mm to jakby Ultra Wide

    Rozumując tak jak UBoot... można wziąć S 50-500 i twierdzić że będzie się fotografowało wyłącznie na 50mm.
    Ostatnio edytowane przez Zen ; 06-05-2012 o 09:41

  7. #7

    Domyślnie

    dzięki za wskazówki - nie przyszło mi do głowy, że istnieje coś takiego jak regulamin meczu ...w każdym razie widać, ze wszelki sprzęt profi odpada (wolę nie ryzykować i wejść "bez", niż zostać pod bramą ...)
    Jacek
    -------------------------------------------------------
    D850+D810 /N24-120/N70-200/N85 1.4/ N16-35 / N28

  8. #8

    Domyślnie

    Sorry za offtop ale..... Kto to jest ten Uboot?
    ;]

  9. #9

    Domyślnie

    ja na mecz POLSKA - PORTUGALIA na Narodowym miałem problem wnieść kompakt panasonica fz5 :]
    dobrze że mojej super zaawansowanej lustrzanki z jeszcze bardziej zaawansowanym obiektywem nie brałem, bo wtedy bym mógł cały stadion sfotografować, centymetr po centymetrze, lorze VIPów z drugiej strony trybun... strach, jeszcze bym komuś zdjęcie zrobił i co wtedy ? zdjęcie a nie pstryka kompaktem
    a tak na marginesie... Stadiony pobudowali za pieniądze podatników, czyli moje i Twoje (czytelniku) to czemu nie mogę pójść z własnoręcznie kupionym aparatem, z odprowadzonym podatkiem do skarbu państwa i zrobić zdjęcie na Stadionie Narodowym lub jakimkolwiek innym stadionie/obiekcie szczególnie na meczu towarzyskim a nie na EURO ?
    ok, zaraz mnie zasypiecie milionem mądrych odpowiedzi...ale ja się tak zastanawiam na zwykły chłopski rozum.
    To nie teatr, film by kopiować treść...chyba że martwili się o wizerunek CR7
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •