Close

Strona 361 z 364 PierwszyPierwszy ... 261311351359360361362363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 601 do 3 610 z 3638

Wątek: co pijecie?

  1. #3601

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piechu Zobacz posta
    Dobra, teraz już jestem pewien, że masz mocno upośledzone kubki smakowe Ale luz, najważniejsze żeby wiedzieć czy coś nam smakuje czy nie. No właśnie, smakowało?

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    Czy smakowało? Nabyłem 4 sztuka. W zależności od dnia smakowało różnie, ale ogólnie było dobre. A czy mam upośledzone kubki- nie wiem, może mam, może nie... Testy w ciemno by zapewne pokazały czy u mnie coś nie tak, czy u Ciebie... Nie spuszczam się nad smakiem zbytnio, ma być okej... Podobnie jak sprzęt foto ma mnie satysfakcjonować...

  2. #3602

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Dla mnie to "podkręcony" porter. Jeśli był sens tworzenia kolejnego rodzaju piwa by nazwać go winem jęczmiennym to spoko... Może uprościłem to smakiem porterowym, ale porter porterowi nierówny, więc ja BW wrzucam do jednego wora- 1czy1,5% różnicy mi nie robi.
    Jaki podkręcony Porter? Barley wine ni jak nie jest podobny do portera ani w wyglądzie ani w smaku. Barley wine ma słodowy aromat i winny owocowy posmak. Porter to w smaku gorzka czekolada, nuty kawowe i wyraźna palność. A różnica w zawartości alkoholu nie ma żadnego znaczenia bo mózgotrzepy dla meneli typu Sarmackie mają podobny woltaż
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  3. #3603

    Domyślnie

    Będę musiał na tego Komesa zapolować. Piłem wszystkie ich pozostałe piwka i dla mnie są nr 1 na polskim rynku w swojej klasie cenowej.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  4. #3604

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    Barley wine ma słodowy aromat i winny owocowy posmak. Porter to w smaku gorzka czekolada, nuty kawowe i wyraźna palność.
    I tu nie do końca masz rację, bo Double 24 jest tak samo słodki jak Barley Wine, a to porter, wyjątkowo słodki, wręcz mdły, zupełnie niepodobny do typowych bałtyckich jak Kormoran czy Komes https://ocen-piwo.pl/prim%C3%A1tor-d...%C2%B0-s1-n754
    Oczywiście przyjąłem do wiadomości, że całkiem nieświadomie skosztowałem nowego rodzaju piwa...

  5. #3605

    Domyślnie

    No i tutaj Ty się mylisz bo Primator Double 24 to nie jest porter (nie wiedzieć czemu ktos go tak klasyfikuje), nawet sam primator opisując swoje piwo nic nie wspomina o porterze. To piwo podchodzi pod doppelbocka (paskudnego) a to znowu zupełnie inny gatunek chociaż ma on pewne cechy wspólne z BW.
    D500+MB-D17 (newell) | Σ150-600S | Σ17-50/2.8 | Induro GIT304+Benro GH-2 | Lowepro Whistler BP 450 AW | Vortex Razor HD II 27-60x85 | Genesis A3+Manfrotto MVH500AH | Vortex Viper HD 10x42

  6. #3606

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piechu Zobacz posta
    No i tutaj Ty się mylisz bo Primator Double 24 to nie jest porter (nie wiedzieć czemu ktos go tak klasyfikuje), nawet sam primator opisując swoje piwo nic nie wspomina o porterze. To piwo podchodzi pod doppelbocka (paskudnego) a to znowu zupełnie inny gatunek chociaż ma on pewne cechy wspólne z BW.
    I to był powód dla którego sklasyfikowałem BW jako portera, bo przypominał mi właśnie Double którego najwięcej pijam. Ważne, że wyjaśnione...

  7. #3607

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    I tu nie do końca masz rację, bo Double 24 jest tak samo słodki jak Barley Wine, a to porter, wyjątkowo słodki, wręcz mdły, zupełnie niepodobny do typowych bałtyckich jak Kormoran czy Komes https://ocen-piwo.pl/prim%C3%A1tor-d...%C2%B0-s1-n754
    Oczywiście przyjąłem do wiadomości, że całkiem nieświadomie skosztowałem nowego rodzaju piwa...
    Sory ale słodki i mdły porter to za przeproszeniem gówno a nie porter.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  8. #3608

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    Sory ale słodki i mdły porter to za przeproszeniem gówno a nie porter.
    Dlatego masz ogromny wybór i kupujesz co Ci pasuje Poza tym, z tego co napisano wcześniej to niekoniecznie jest to porter, więc w swoim rodzaju może te piwa tak mają...

  9. #3609

    Domyślnie

    Świetny trunek na weekendowe wieczory z żona

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #3610
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paw-Bor Zobacz posta
    Świetny trunek na weekendowe wieczory z żona

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Tak. Tak!!!
    Masz rację. Lubię to winko.
    A ja niestety teraz jakieś z czarnej porzeczki pije.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Edit.
    Twój soczek jest taki dobry że na jeden wieczór tylko wystarczy.
    To jego minus.

Strona 361 z 364 PierwszyPierwszy ... 261311351359360361362363 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •