Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar Przemo
    Dołączył
    02 2005
    Miasto
    Konstancin-Jeziorna
    Posty
    110

    Domyślnie Sigma 100-300mm f/4.0 EX IF HSM

    Czy ktoś z was ma to cudo?Jeżeli tak to napiszcie jak się sprawuje i czy 3500pln to dobra cena.
    Pozdrowienia Przemo
    D300,T11-16f2.8,N24-70,TC 1.7,SB600,SanDisk ExtremeIII i IV,Sherpa 600n,B+W MRC UV,Lowepro Sling Shot 200AW.

  2. #2

    Domyślnie

    Dzis wlasnie mialem ten obiektyw w lapkach. Musze przyznac ze zrobil na mnie pozytywne wrazenie. AF dziala cicho i szybko i choc na ciemnych punktach szlo mu wyraznie gorzej bylo to do zaakceptowania. Mialem niejaki problem z zapieciem go do d100, bo jak sie okazalo piercien do statywu przeszkadzal - trzeba bylo odpiac przed zakladaniem. Budowa dosc solidna, zoom chodzi gladko, generalnie in plus. Nie wypowiem sie bardziej szczegolowo, bo to bylo raptem z 5 minut jak mialem go zapietego - nie chcialem naduzywac uprzejmosci sprzedawcy

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar Przemo
    Dołączył
    02 2005
    Miasto
    Konstancin-Jeziorna
    Posty
    110

    Domyślnie

    Dzięki,a może miał niższą cenę niż 3500zł?
    Pozdrowienia Przemo
    D300,T11-16f2.8,N24-70,TC 1.7,SB600,SanDisk ExtremeIII i IV,Sherpa 600n,B+W MRC UV,Lowepro Sling Shot 200AW.

  4. #4

    Domyślnie

    No zdecydowanie nie mial. Cena sklepowa 4500 z groszami...
    ...

  5. #5

    Domyślnie

    Witam wszystkich!!!

    Mam ten obiektywik od jakiegoś czasu i robie fotki na meczach i takie sobie inne  Powiem tylko tyle ze jestem strasznie zadowolony szybki cichy i silniczek HSM, możliwość ręcznego ostrzenia bez uszkodzenia silniczka i tylko troszkę gorzej sobie radzi w ciemnych miejscach, ale myślę ze wart tej ceny – nie wiem jeszcze czy to, co możesz kupić to najnowsza wersja czy bo ponoć od niedawna Sigma wprowadziła nowszą wersje tego szkiełka, ale nie ma pojęcia czym się obie różnią . Proponuje wyjazd do Warszawy i przetestowanie ja tak byłem w niedziel i testowałem sobie ciekawsze obiektywiki w Blue City

    Jak chcesz to daj maila to przęśle Ci kilka zdjęć zrobionych nim przez mnie !!!
    a-rtix
    Nikonik D 200 i kilka dziwadełek

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar Przemo
    Dołączył
    02 2005
    Miasto
    Konstancin-Jeziorna
    Posty
    110

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedzi,zaczynam zbierać kasę.

    [ Dodano: Pon 20 Cze, 2005 ]
    maila dałem Ci na PW.
    Pozdrowienia Przemo
    D300,T11-16f2.8,N24-70,TC 1.7,SB600,SanDisk ExtremeIII i IV,Sherpa 600n,B+W MRC UV,Lowepro Sling Shot 200AW.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •