Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Uderzenie

  1. #1

    Domyślnie Uderzenie

    Ogólnie to wszystko mi się podoba tylko ta uderzająca fala mi jakoś nie do końca pasuje. Co wy na to?



    POZDRAWIAM

  2. #2

    Domyślnie

    Ogółem ładne
    Ale zbyt mało ostrego na skałkach i ten "kleks" w postaci uderzającej fali ...psuje całość.

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Północny Atlantyk
    Posty
    745

    Domyślnie

    Ten kleks jest chyba istotą tej fotografii, ale ja bym był za tym, aby pokazać go jako bardzo ostre krople wody i rozbryzgi.

    Ciekawie też wyglądałaby ta fotografia zrobiona z szarym filtrem (lub troszkę później) na dłuższym czasie (sugeruję 3-5 sekund)

  4. #4

    Domyślnie

    Przypuszczam, że chodzi o dysonans między klasycznym, spokojnym, wyważonym kadrem z łagodnym w swej istocie zachodem słońca, a maksymalnie dynamicznym rozbryzgiem. Po prostu on tu jest z innej bajki. Żeby rozbryzg był głównym tematem trzeba kompletnie zmienić kadr, jego proporcje.
    A new shit has come to light...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez UBoot Zobacz posta
    Ten kleks jest chyba istotą tej fotografii, ale ja bym był za tym, aby pokazać go jako bardzo ostre krople wody i rozbryzgi.

    Ciekawie też wyglądałaby ta fotografia zrobiona z szarym filtrem (lub troszkę później) na dłuższym czasie (sugeruję 3-5 sekund)
    Specjalnie dla Ciebie Może troszeczkę w innej tonacji i kadrowo ale jest i dłuższy czas.


  6. #6

    Domyślnie

    Wprawdzie nie dla mnie wstawiłeś drugie , ale uważam że jest znacznie lepsze.
    Na pierwszym słońce za bardzo odciąga uwagę i mam wrażenie że jest za dużo w kadrze.

  7. #7

    Domyślnie

    Witam,
    Faktycznie 2 mz zdecydowanie lepsza w odbiorze.
    Pozdrawiam z Wrocławia - Wojtek
    D300s, N 16-85/3,5; N 35/1,8; N 70-300 VR; Slik 500dx; S DSC-H50

  8. #8

    Domyślnie

    Dwójka wydaje się być lepsza w odbiorze, ale zapomniałeś wyprostować, usunąć syfki po brudnej matrycy i poszukałbym jeszcze trochę światła na kamolcach. Kadr byłby jeszcze lepszy w odbiorze z większą ilością podłogi (proporcje )
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  9. #9

    Domyślnie

    No i uboot mial racje, chyba poza trenowanie zmiany obiektywow ogladales zdjecia innych

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •