Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojtek98i Zobacz posta
    myślę o szkle 18-200 albo 70-200
    no, no
    jak to nikonowe, to niezły początek. używki to 1200-1500 za 18-200 i 4k +/-200pln za ten drugi słoik, tylko 70-200 do krajobrazów?
    o cenach nowych nie ma co pisać
    D7000; SB - 910; N10 - 24; N18 - 200 VRII; N70 - 300 VR G IF-ED; N35 / 1.8G; N105 / 2.8 VR MICRO + podpórka + FT2

  2. #12

    Domyślnie

    mam d70 i nie polecam ci psuję się ciągle zacina migawka do nauki niby dobry ale nie wiesz jaki jest jego stan gdy kupujesz
    mój kuzyn ma d80 matrycy też jest różnica w d 70 szumy lecz plusem jest silnik dodaj te kilka stówek i kup lepszy model
    Nikon D7100 + D200 + 10mm-300mm w 5 obiektywach + kilka lamp + sterta kabli, czasz, wyzwalaczy.

  3. #13

    Domyślnie

    Ja mam D70s i nie narzekam. Za takie pieniądze (400 zł) i w takim stanie (14k klapnięć) jestem bardzo zadowolony z niego
    || 5D + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
    Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Orient Zobacz posta
    mam d70 i nie polecam ci psuję się ciągle zacina migawka do nauki niby dobry ale nie wiesz jaki jest jego stan gdy kupujesz
    mój kuzyn ma d80 matrycy też jest różnica w d 70 szumy lecz plusem jest silnik dodaj te kilka stówek i kup lepszy model
    Wg mnie d70 na początek jest dobrym wyborem. Mam d70 i d200, obydwa bardzo cenię i gdy nieraz dam odpocząć d200, to d70 nie zawodzi pewnie trafiłeś na "zajechany" model...
    I jeszcze jedna uwaga... Interpunkcja Twojej wypowiedzi by nie zaszkodziła

  5. #15

    Domyślnie

    To że się jednemu koledze zepsuł to nie znaczy że to szmelc... Używany ładny to góra 700zł ale raczej mniej.... to dobry wybór na początek i nie tylko...do fotografii albumowej może starczyć na zawsze . Ze szkieł to lepiej kup z obiektywem Nikkor 18-70 + Nikkor 50/1.8D i w zasadzie jeszcze w przyszłości flasha dokupić. To tyle z podstawowych inwestycji... Problem z migawką w tym modelu się zdarza jak jest mało używana Kupiłem kiedyś D70s z przebiegiem 3tys zdjęć i rzeczywiście ze dwa razy się zaciął... Podniosłem lustro- delikatnie ruszyłem lamelki i się odblokowało...później działał bez problemu...

  6. #16

    Domyślnie

    Witaj Wojtek, ja kupiłem Nikona D70 jakieś 2 miesiące temu i nie sprawia mi kłopotu.Tuż przed zakupem myślałem jeszcze o D50, a w końcu wyszło jak jest. I faktycznie zależy co masz zamiar robić, jak tu napisano powyżej. Ciekawie przejrzałem co oferuje allegro w zakresie D70, np .http://allegro.pl/nikon-d70-28-105mm...259991197.html
    Oferta pewnie dojdzie za te 6 dni pod 1 tys.PLN....? Plusem jest średni przebieg (27 tys) i "papiery" jak napisał sprzedawca. Natomiast uwagę w rodzaju : "Zarówno body jak i obiektyw wyprodukowane są w Japonii, a nie w Chinach..." traktuje nie całkiem serio, bo żadne ze zdjęć nie udowadnia tego, bynajmniej mój egzemplarz body jest tajlandczykiem. Zawsze można poprosić o foty z każdej strony aparatu, jakby chciał oferujący podesłać i pokazać to bardziej doświadczonej osobie. Ja tu dostałem kilka fajnych i życzliwych podpowiedzi....
    Udanych poszukiwań i zadowolenia z przyszłego zakupu życzę

  7. #17

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zdecydowałem się na kupno d70 !!!!!!!!!

  8. #18

    Domyślnie

    @wojtek98i - dbaj o interpunkcję ortografię i nie powielaj emotikon i wykrzykników. To nie jest forum na fotka.pl ani naszaklasa.
    Ja na początek proponowałbym D40x i jakiś lepszy obiektyw bo na 18-200 z np sigmy (bo sądzę po cenie, że taki masz na myśli) możesz się srogo zawieść.
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Orient Zobacz posta
    mam d70 i nie polecam ci psuję się ciągle zacina migawka do nauki niby dobry ale nie wiesz jaki jest jego stan gdy kupujesz
    mój kuzyn ma d80 matrycy też jest różnica w d 70 szumy lecz plusem jest silnik dodaj te kilka stówek i kup lepszy model
    Nie pitol, zepsuł ci sie a to się zdarza nawet w najlepszym sprzęcie (żeby nie było Canony też sie psują) i będziesz te herezje po całej sieci opowiadał. Miałem D70s i to był mój najlepszy aparat jaki w życiu posiadałem.
    Ostatnio edytowane przez ska ; 14-04-2012 o 09:48
    D600 / Tamron 17-35 2.8-4 DI OSD / N70-300 VR IF ED / N35 1.8 ED
    Olympus E500 / Sigma EX 30 1.4 / Zuiko 14-42 /

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ska Zobacz posta
    Miałem D70s i to był mój najlepszy aparat jaki w życiu posiadałem.
    Widzę że nie tylko ja mam sentyment do tego aparatu... Wiadomo ma mnóstwo wad ale są "do ogarnięcia" Za obecna cenę to jest kawał solidnego sprzętu...Powiedzmy za D300 w bardzo dobrym stanie zapłacisz minimum 5 razy więcej... a Twoje zdjęcia nie będą 5 razy lepsze
    To oczywiście żart bo tego się nie da przeliczyć natomiast różnice w jakości zdjęć pomijając naprawdę trudne warunki oświetleniowe nie jest tak kolosalna jak różnica w cenie...
    To naprawdę dobry aparat dla ludzi którzy nie mają napinki na "zawodowstwo" i "lans". Jakieś stałeczki do zestawu i zdjęcia super...na dodatek z tego korpusu żadne gumki nie odłażą

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •