Close

Strona 3 z 78 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 775
  1. #21

    Domyślnie

    Dzięki, ale na szczęście bardzo dobrze znam, bo kocham ten region. Jestem w Toskanii 5-8 razy w roku ( wiem, nie mieszkam tam; i to wydaje się mało, moja siostrzenica jest w niej zakochana ( ja też ).

    Ale dzięki - zdjęcia co tu gadać ----- trza jechać!!!,
    będę znowu ( ostatnio w marcu ) na początku czerwca i mam nadzieję na fajne zdjęcia
    Ostatnio edytowane przez wilk325 ; 12-04-2012 o 22:59

  2. #22

    Domyślnie

    Jacku, jak wiesz jestem entuzjastą tego pomysłu, ale termin, nawet obydwa proponowane, kolidują z moim wcześniej organizowanym wyjazdem (31.05-04.06). Z żalem będę musiał opuścić ten plener. Powodzenia.

  3. #23
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Widzę, że bardziej pasuje połowa czerwca. Ja mogę. Kwestia tylko czy kwatera będzie za tą samą cenę (a jesli drożej to znacząco, czy tylko ciut).
    To pytanie do Jarka. 9-17 czerwca wchodzi w grę?

    Aha - inne fora też zainteresujemy, ale tu się najlepiej dyskutuje, bo nie jestem "obcy". W dodatku mogę moderować pierwszy post.
    na innych forach napiszmy jak tu przewałkujemy temat i może ustalimy termin. Bo na teraz to własciwie mamy sprawę otwartą - któryś z pierwszych trzech tygodni czerwca, ze wskazaniem nawet na ten ostatni 9-17, o ile cena sie nie zmieni.

    Na razie widzę na 9-17 byłbym ja, chyba mistrall 2x, może ZomTeam, Robert_P czy nikonista02 - to juz by było 6 osób.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 13-04-2012 o 00:50
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #24

    Domyślnie

    Jeżeli termin 9-17 będzie obsadzony na maksa to rezygnujmy z poprzedniego , czy w grę wchodzi tylko jeden plener?

    Jutro dam znać co do wolnych miejsc w miejscu noclegu.

  5. #25

    Domyślnie

    Jest lepiej.

  6. #26
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Robimy tylko jeden plener, wybieramy jeden z terminów.
    Nie liczę na aż tylu chętnych by obsadzić dwie daty. Skoro dotychczasowe wpisy sugerują, że lepszy byłby późniejszy termin to spróbujmy pójść ludziom na rękę. Ja się dostosuję. No ale decyduje dostępność i cena kwater. Sprawdź jeszcze proszę w takim razie termin 9-17 czerwiec (i czy cena ta sama).

    W czerwcu (właśnie w połowie miesiąca) co prawda chciałem robić plener modelkowy nad morzem (załatwiałem na Helu), ale admin robi w tym terminie plener w Władysławowie, więc ... strasznie dużo się dzieje i chyba odpuszcze nasze morze tym razem. Z żalem, kilka razy zapowiadałem że się podejmę pleneru modelkowego własnie nad morzem. Jest kłopot z pensjonatami. Są na max 20 miejsc. Nie mogę znaleźć niczego większego. Może zrobię mały plener modelkowy gdzieś koło siebie, w kuj-pom. Ale to nie wątek o tym, kończę OT.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #27

    Domyślnie

    Kusiiiiiisz...
    Ale to je Praha nie Toskania))
    Jej jaki plener, moje marzenie!
    Dałeś mi teraz do myślenia, choć przed latem to kiepsko niestety widzę;(
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 13-04-2012 o 10:29

  8. #28

    Domyślnie

    Jacku,apropos wyżywienia, rozumiem że obiadokolacje mamy w miejscu zamieszkania. a konketnie kto je bedzie serwował? własciciele domu?
    Tak pytam bo będąc w Toskanii chce sie spróbowąc miejscowych specjałów i miejscowej kuchni.

    ps. 9-17 czerwca też mi pasuje

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ZoomTeam Zobacz posta
    Jacku,apropos wyżywienia, rozumiem że obiadokolacje mamy w miejscu zamieszkania. a konketnie kto je bedzie serwował? własciciele domu?
    Tak pytam bo będąc w Toskanii chce sie spróbowąc miejscowych specjałów i miejscowej kuchni.

    ps. 9-17 czerwca też mi pasuje
    Własnie zapomniałem dodać apropo kuchni. Wszystko będzie utrzymywane w klimacie Toskanskim. Dostępność specjalow kuchni Polskiej jest kiepska, a wiec będzie tylko włoska. Wszystko będę przygotowywał ja z moja żona i właścicielka Agroturisma Wszystko będzie świeże i prze pyszne
    Ostatnio edytowane przez JaroPienza ; 13-04-2012 o 10:49

  10. #30

    Domyślnie

    Podczas pleneru zaplanowane jest objazd po najpiękniejszych miejscach i miastach Toskanii, ale również będziemy mogli (według tego co zaplanujemy) zwiedzić pracownie kowalstwa artystycznego ze 100 letnią tradycją, zobaczyć jaki jest przebieg produkcji tutejszego sera prcorino, jeżeli znajdziemy czas zaplanujemy zwiedzanie winnicy "Barbi", gdzie produkowane jest najsławniejsze wino na świecie Brunello. Będę nie odstępował grupy i wprowadzał w życie Toskanii.

Strona 3 z 78 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •