Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Marta

  1. #1

    Domyślnie Marta

    Wszystkich uprzejmych proszę opinie i kliknięcie "Lubię to" na tej stronie: http://campzatonie.com/zdjecia-michala,281.html






  2. #2

    Domyślnie

    Kolejne nie udane zdjecie, w mojej ocenie. Ten niby nos kompletnie zniszczyl zdjecie, wyglada jakby byl dorobiony w jakims programie, malo to zdjecie na pierwszum planie wliczajac w to, to "cos" jest plaskie bez wyrazu, zakryte zeby - to tez nie wyglada korzysntnie. Zdjecia albumowo-wakacyjnie nic wiecej. Raczej dla znajomych niz szerszej publiki.

  3. #3

    Domyślnie

    Zdjęcie niby zabawne, niby z głebią ostrosci, niby poprawnie doświetlone, ale nie ma w sobie żadnej ciekawostki, zagwozdki. Nie sprawia, że myśl o tym zdjęciu pozostanie na dłużej w mojej głowie. Niestety. Jest to zwykły pstryk do albumu.

  4. #4

    Domyślnie

    Też w pierwszej chwili pomyślałem, że ten nos to po prostu czarne koło dorysowane w programie graficznym (żeby utrudnić identyfikację modelki)

  5. #5

    Domyślnie

    kkokosz wystarczylo by przemiescic sie krok w prawo albo w lewo zeby "nos" nie zrobil sie taki plaski, nadac mu troche jego oryginalnego wygladu.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bahuone Zobacz posta
    kkokosz wystarczylo by przemiescic sie krok w prawo albo w lewo zeby "nos" nie zrobil sie taki plaski, nadac mu troche jego oryginalnego wygladu.
    Ale co to ma wspólnego ze mną?

  7. #7

    Domyślnie

    Tfuuu... wroc, oczywiscie mialem na mysli autora Przepraszam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •