Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Zestaw słuchawkowy bluetooth

    Na pewno są wśród nas userzy małych słuchaweczek hands free z bluetoothem. Stoję przed wyborem owego urządzonka. Jako, że rozmawiam dość dużo (ponad 180 minut dziennie) chciałby urządzenie, które zapewni komfort i jakość. Cena do 300zł. Propozycje?

    Jabra stone2
    Platronics Voyager PRO HD
    Jabra Wave
    Plantronics Explorer 395 DSP
    Jabra easyGO

    Nie zamykam się w tym kręgu. Jeśli ktoś używa czegoś innego to chętnie się zapoznam. Na co zwracać szczególną uwagę? Help ...
    2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S

  2. #2

    Domyślnie

    Bierz to które ma długi czas rozmów a mało bajerów. Ja mam Jabra 2045 i bardzo sobie chwalę. I zwróć uwagę żeby była wygodna bo widać że cały dzień będziesz to nosił.

  3. #3

    Domyślnie

    Po czym poznać, że jest wygodna ? Niestety nie mam gdzie pomacać...
    2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S

  4. #4

    Domyślnie

    Musisz się wybrać do jakiegoś sklepu i tam przymierzyć. Nie ma innego sposobu. Komfort noszenia tego urządzenia ma bardzo duże znaczenie, bo po prostu po 2 dniach jak zacznie Ci ucho odpadać wywalisz to do kosza..

  5. #5

    Domyślnie

    Tomek wie, co mówi Już nie wiem ile on tych słuchawek miał
    Kobieta z Sonnarem też może

  6. #6

    Domyślnie

    Po przetestowaniu kilku uznałem plantronicsa za najlepszy.
    Sony Alfa 65 Coolpix 4200 + Tachimetr Nikon NPL352

  7. #7

    Domyślnie

    Ja jakiś rok temu miałem Jabrę (nie pamiętam który model). Ciągłe problemy z połączeniem z telefonem.
    Mam telefon Nokia i kupiłem do tego w MM słuchawkę też Nokii (leży w aucie więc teraz nie podam modelu).
    Zapłaciłem 199 zł.
    Skończyły się problemy i przestałem się tym przejmować. Połączenie z telefonem bez problemów, łączy się natychmiast tylko najpierw trzeba włączyć bluetooth a później słuchawkę.
    Podłączona cały dzień do telefonu z czasem rozmów ok 1 h dziennie, bateria trzyma ok 3 dni.
    W związku z tym jeśli masz Nokię to radzę kupić coś tej firmy.
    Nie wiem jak się sprawdzi z aparatami innej marki.
    Pozdrawiam
    Mariusz

  8. #8

    Domyślnie

    A ja polecam Jabra Wave. Bardzo wygodna, zakładana za ucho (najwygodniejsza słuchawka jaką miałem a było ich kilka), stosunkowo długo trzyma bateria, działa z dwoma telefonami naraz (HTC Desire HD i Samsung Wave - zero problemów) i co najważniejsze ma redukcję szumów i nawet jak wieje rozmówcy słyszą mnie nie zaś trzaski jak ma to miejsce w najprostszych słuchawkach.
    Pozdrawiam, Karol.

  9. #9

    Domyślnie

    Miałem podobnej budowy Motorolę, faktycznie bardzo wygodne rozwiązanie, gdyby nie kąpiel w pralce, byłaby używana do dziś.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •