Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie KUPIŁEM!!! AF Nikkora 180 mm f/2.8 D IF - ED

    Pragnę się z Wami podzielić moim nowym tak długo oczekiwanym nabytkiem W końcu po miesiącach grzebania na necie, czytania opini i rad od fachowców poprzez użytkowników, no i oczywiście "ciułania" pięniędzy nabyłem to cacko

    Jakość co tu dużo mówić 1 klasa! Za pare dni podziele się swoimi wrażeniami z focenia Służę również za jakiś czas konkretnymi informacjami o sprzęcie w praktyce

    A teraz wybaczcie, idę przetestować nowe szkiełko
    | Nikon D70s | Nikon F80 | AF Nikkor 50 mm f/1.8 D | AF Nikkor 180 mm f/2.8 D IF - ED | CF Extreme III | Lowepro Nova 3 |

  2. #2

    Domyślnie

    Jakis poglądowy portrecik poprosze
    Pozdrawiam - Jacek
    www.fotojaw.com

  3. #3

    Domyślnie

    Gratuluje i zazdroszcze ja niestety jeszcze musze uzbroic sie w cierpliwosc.
    Kupiles w Polsce czy USA? Bo zdaje sie ze to nowka nie wydymka
    Pozdrawiam
    Dany

    F80, MB-16,SB-28, Nikkory:AF 20 f/2.8D , AF 35f/2.0D , AF 85 f/1.8

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    No i teraz zacznie się czekanie na zdjątka, po niedzieli ma być ładna pogoda, to może jakieś słoneczne portreciki zobaczymy

  6. #6

    Domyślnie

    Dziękuję Wszystkim za dobre słowo Kupiłem nowego w Polsce. Tak się złożyło że na www.pstryk.pl cena zleciała z prawie 4500 pln do 2999 pln. Fakt to i tak bardzo duża kasa, ale jednak 1500 do przodu

    Zdjęcia wstawię jak tylko wystrzelam rolke i wywołam
    | Nikon D70s | Nikon F80 | AF Nikkor 50 mm f/1.8 D | AF Nikkor 180 mm f/2.8 D IF - ED | CF Extreme III | Lowepro Nova 3 |

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •