Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47
  1. #1

    Domyślnie Nikkor 24-70/2.8 czy Nikkor 28-70/2,8

    WITAM
    Zastanawiałem się nad kupnem n24-70 ale poczytałem o tym obiektywie o jego wadach częstych wizytach w serwisie itp. i teraz rozważam może n28-70 , może ktoś wie czy bardzo różnią się optycznie i szybkością AFS ?
    jakiś tam D , kilka N , jedna SB i coś tam jeszcze
    http://www.uksprobasket.pl

  2. #2

    Domyślnie

    było było było...

    bierz 24-70 - jest szerszy, ostrzejszy, równie szybki
    D750X2 /FM/ dużo gratów

  3. #3

    Domyślnie

    ale wadliwy
    jakiś tam D , kilka N , jedna SB i coś tam jeszcze
    http://www.uksprobasket.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vincec Zobacz posta
    WITAM
    Witam

    Cytat Zamieszczone przez vincec Zobacz posta
    Zastanawiałem się nad kupnem n24-70
    też się zastanawiałem...

    Cytat Zamieszczone przez vincec Zobacz posta
    ale poczytałem o tym obiektywie o jego wadach częstych wizytach w serwisie itp.
    też poczytałem...

    Cytat Zamieszczone przez vincec Zobacz posta
    i teraz rozważam może n28-70
    też rozważałem... i kupiłem Nie żałuję. Z 24-70 bezpośrednio nie porównam, bo go nie mam, ale jakieś sample w razie czego mogę zrobić.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vincec Zobacz posta
    ale wadliwy
    Bardzo ciekawe rzeczy piszesz... może nam powiesz "w czym/ gdzie jest wadliwy"? Bo ja go nawet w Twojej stopce nie widzę...
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  6. #6

    Domyślnie

    Mariusz takie trochę OT, po co są te listy sprzętu w stopce? Niektórzy maja a inni nie. Czy to obowiązkowe?

  7. #7

    Domyślnie

    Zakladajac, ze w stopce masz to co masz, czytajacy wie czy wypowiadasz sie bo wiesz czy tylko slyszales/czytales.

    Ja 24-70 mam, w serwisie byl raz, kupil bym go jeszcze raz, bo to rewelacyjny zoom.
    D4,D700+grip,N14-24&24-70&70-200/2.8,50/1.4g,85/1.4g,sb-900

  8. #8

    Domyślnie

    przecież pisze że zastanawiam się nad kupnem i dlatego nie mam go w stopce , a o awaryjności tego modelu , to chyba książkę już można napisać, na forum jest tego pełno , ciekaw jestem czy te nowsze modele (np.wyprodukowane w 2010-bo pewnie już takie są )cały czas się psują czy może Nikon coś poprawił
    ale wracając do tematu ktoś miał możliwość porównać te modele ?
    jakiś tam D , kilka N , jedna SB i coś tam jeszcze
    http://www.uksprobasket.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vincec Zobacz posta
    przecież pisze że zastanawiam się nad kupnem i dlatego nie mam go w stopce , a o awaryjności tego modelu , to chyba książkę już można napisać, na forum jest tego pełno , ciekaw jestem czy te nowsze modele (np.wyprodukowane w 2010-bo pewnie już takie są )cały czas się psują czy może Nikon coś poprawił
    ale wracając do tematu ktoś miał możliwość porównać te modele ?
    Zauważ że narzekają tylko ci którzy mają problem co zapewne jest tylko ułamkiem zadowolonych użytkowników.
    Bo jak jesteś zadowolony to nie zaczniesz wątku jaki to dobry obiektyw bo będą ci wytykać że się chwalisz.
    Poza tym najwięcej na temat awaryjności krzyczą ci co go nie mają.

    Bierz to szkło nawet się nie zastanawiaj.

    Matey3000, aha.
    Czyli trzeba mieć żeby ludzie brali cie poważnie ?

  10. #10

    Domyślnie

    Wspominałem o tym już na forum. Kupiłem 24-70 na przeczekanie po premierze 24/1,4. Trudno było go kupić (stałkę), cena szalona etc. Wziąłem wiec zooma. Dzisiaj nadal mnie korci zakup 24/1,4, ale wiem ponad wszelką wątpliwość, że 24-70 nie sprzedam. To jest naprawdę najlepszy zoom jakiego miałem kiedykolwiek włączając w to system Canona, w którym miałem niemało szkieł.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •