Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie PS CS6 potrzebna pomoc

    Mam problem z zaznaczaniem. Podczas zaznaczania zdjecie znika przez co nie widze co zaznaczam. Podejrzewam ze cos przestawilem. Prosze o pomoc..
    Ostatnio edytowane przez kzkzg ; 13-01-2013 o 01:43
    .

  2. #2

    Domyślnie

    najlepsze rozwiązanie to przeinstaluj program i usuń wszystkie pozostałosci po programiefoldery i pliki a później zainstaluj od nowa powinno pomóc

  3. #3

    Domyślnie

    Przywróć ustawienia domyślne PS'a. Najprościej zrobić to usuwając plik z preferencjami: "Adobe Photoshop X64 CS6 Prefs". U mnie pomaga w 99% awarii PS'a.



  4. #4

    Domyślnie

    ja na Twoim miejscu doszedł bym do tego co jest nie tak żeby się czegoś nauczyć na przyszłość Opisz problem trochę lepiej, daj jakiegoś screen shoota i na pewno znajdzie się ktoś kto Ci pomoże.

  5. #5

    Domyślnie

    Może to też być problem ze sterownikami karty graficznej, proponuje zainstalować najnowsze sterowniki pod dany system operacyjny.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dem Zobacz posta
    Przywróć ustawienia domyślne PS'a. Najprościej zrobić to usuwając plik z preferencjami: "Adobe Photoshop X64 CS6 Prefs". U mnie pomaga w 99% awarii PS'a.
    Najprościej to jest kliknąć na program i natychmiast nacisnąć w tym samym czasie Shift+Ctrl+Alt
    Powinno pojawić się okienko "Delete the Adobe Photoshop Settings File?"
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    Najprościej to jest kliknąć na program i natychmiast nacisnąć w tym samym czasie Shift+Ctrl+Alt
    Powinno pojawić się okienko "Delete the Adobe Photoshop Settings File?"
    Dzięki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •