Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: Retusz twarzy

  1. #21

    Domyślnie

    może jakiś tutek dotyczący poodbnego efektu jak Knapka Ortona- lub też twoja wersja tej kanapki Głównie mi chodzi o nasycenie kolorów jak w przypadku Kanapki Ortona
    N i pare gratów

  2. #22

  3. #23

    Domyślnie

    Kolejne tutki juz niebawem na moim kanale YT. Jako, że przestałem być właścicielem systemu N - zaglądał tu będę rzadziej i jedynie z sentymentu. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez petelski ; 13-11-2012 o 13:24
    Wszyscy kłamią.
    ot, pstrykam: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #24

    Domyślnie

    Andrzeju,

    Nawet jeżeli pozbyłeś się N to nie zaniedbuj nikoniarzy
    Dziękuję Ci za bezinteresowne podzielenie się wiedzą - to niestety rzadkie, coraz rzadsze. Ja przynajmniej raz na miesiąc odwiedzam twoją stronę, w nadziei, że znów dowiem się czegoś nowego...
    Czarny Rycerz zawsze zwycięża !

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piter670 Zobacz posta
    Andrzeju,

    Nawet jeżeli pozbyłeś się N to nie zaniedbuj nikoniarzy
    Dziękuję Ci za bezinteresowne podzielenie się wiedzą - to niestety rzadkie, coraz rzadsze. Ja przynajmniej raz na miesiąc odwiedzam twoją stronę, w nadziei, że znów dowiem się czegoś nowego...
    To dzielenie się wiedzą bierze się stąd, że doskonale pamiętam, jak ciężko było czegoś dowiedzieć się w ojczystym języku, gdy zaczynałem Nie pokazuję Bóg wie jakich czarów - ale mam nadzieję, że niektórym to się przyda Jedyne, czego nie rozumiem, to to nasze, zaściankowe krytykanctwo. Wierz mi, że komentarze jakie pojawiają się niejednego już by zniechęciły. Ale cóż - niektórzy tak właśnie leczą swoje kompleksy Pozdrawiam serdecznie.
    Wszyscy kłamią.
    ot, pstrykam: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sensualsoul Zobacz posta
    Wideo fajne ale zainwestuj w porządny mikrofon bo ciężko się to ogląda.
    2xFX, 14-24-70-200 2.8, 35 1.4, 85 1.4

  7. #27

    Domyślnie

    Widziałem to wcześniej i z tym mikrofonem to na prawdę uszy aż bolą i momentami ma się ochotę zamknąć okno przeglądarki.

  8. #28

    Domyślnie

    Zainwestuj w mikrofon? Inwestycja jest wstępem do ewentualnych zysków. Za przeproszeniem - jakbym na tym zarabiał - zainwestowałbym. I tak kupiłem mikrofon, tylko po to aby móc nagrywać Rozumiałbym uwagi, gdyby NIE MOŻNA BYŁO ZROZUMIEĆ co tam ględzę. Ale jeżeli chodzi o CZYSTOŚĆ I JAKOŚĆ dźwięku - to Panowie zechcą wybaczyć - odsyłam do nagrań wydanych na płytach gdzie dźwięk jest znośny i w miarę czytelny. Jedynym minusem jest to, że za takie tutoriale, o ile je się w ogóle znajdzie w jakichś empikach - trzeba płacić. Można też kupić w Lindzie - z tym że wersje "inglisz onli"
    Wybaczcie więc, że nie będę póki co dokładał do edukacji innych. Pozdrawiam
    Wszyscy kłamią.
    ot, pstrykam: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez petelski Zobacz posta
    Wybaczcie więc, że nie będę póki co dokładał do edukacji innych. Pozdrawiam

    Wybacz więc, ale nikt tu do ciebie nic o mikrofonie nie pisał.

  10. #30

    Domyślnie

    Cholercia - rzeczywiście - myślałem, że do mnie . Wybaczcie. Proszę moda o usunięcie mego wpisu Pozdrówka
    Wszyscy kłamią.
    ot, pstrykam: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •