Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: Retusz twarzy

  1. #11

    Domyślnie

    Wielkie dzięki! Kawał dobrej roboty.
    D700/D300s/D50

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    Andrzeju, pomijając umiejętności pragnę otwarcie napisać o Twoim talencie narratorskim i pełnej elokwencji. Z przyjemnością poświęciłem chwilę by Cię posłuchać. Opowiadasz konkretnie i z poczuciem humoru - dostałem tzw. "głupawki" gdy schowałeś skórę do lodówki
    Dziękuję za podzielenie się wiedzą!
    red light, dark room...

  4. #14

    Domyślnie

    Dzięki Amadeuszu - staram się różnymi sposobami "trafiać" do oglądających. Po prostu wiem, czego mi brakowało, jak sam kiedyś poszukiwałem i namiętnie oglądałem tutoriale. Poza tym , czytając takie komentarze jak Twoje, my- narcyzi, czujemy się dowartościowani, mile połechtani i zobowiązani do jeszcze lepszej roboty Pozdrawiam Dyngusowo
    Wszyscy kłamią.
    ot, pstrykam: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #15

    Domyślnie

    Andrzeju , wielkie dzięki za poświecenie czasu i podzielenie się wiedzą w sposób przysfajalny ;-] , czytając poradniki itd... już po 8 stronie fachowej chinszcyzny nie wiem co było na pierwszej , tu prosto i prakrycznie PROSZE WIĘCEJ takich tuto ............. pozdrawiam
    Aparat nie kłamie .......... to robi później fotograf na komputerze

  6. #16

    Domyślnie

    świetny tutorial. Twoje tutoriale są świetne, masz talent do przekazywania wiedzy. Niczym polski Scoot Kelby.
    N i pare gratów

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotrek 77 Zobacz posta
    ...Niczym polski Scoot Kelby.
    Hi hi hi - dobre, dobre
    Wszyscy kłamią.
    ot, pstrykam: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #18

    Domyślnie

    a mam takie pytanie - w pewnym momencie aby otrzymać właściwy kolor skóry malujesz ja takim kolorem i ustawiasz stopień krycia. A dlaczego nie zmienić sposób krycia na nakładkę czy coś innego?
    N i pare gratów

  9. #19

    Domyślnie

    Piotrze, to co pokazuję to jeden z wielu, jak mniemam, sposobów na retusz. Czasami rzeczywiście może i lepiej użyć nakładki, ale na pewno nie sprawdzi się to we wszystkich przypadkach (sprawdź sam). Sposób podany przeze mnie jest chyba najbardziej "uniwersalny"
    Warto jednak eksperymentować z trybami mieszania, choćby po to aby zobaczyć jaki mają wpływ na ostateczny wynik. Szczególnie przydatne przy retuszu skóry są Lighten i Darken, które służą do przyciemniania i rozjaśniania wybranych fragmentów skóry.
    pozdrówka
    Wszyscy kłamią.
    ot, pstrykam: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #20

    Domyślnie

    dzięki
    N i pare gratów

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •