Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Ulica Frytkowa

  1. #11

    Domyślnie

    Jak ta z lewej jest najwyższym stopniem ewolucji, to marnie widzę przyszłość naszej gospodarki.
    Ale fakt, że jakaś myśl przewodnia by się tu przydała...
    sprzęt: fotografuję sercem

  2. #12

    Domyślnie

    Reportaż, nie reportaż - w Częstochowie te prawie 20 budek stojących jedna obok drugiej, wzdłuż jednej ulicy, to jest też trochę zjawisko społeczne. Sam fanpage na fejsbuku ma 8000 osób.
    To jest bardziej absurd niż brzydota.

    X-T2 | 35/2 | 50/2 | ETRSi | 75/2.8
    radek.art.pl / facebook

  3. #13

    Domyślnie

    A nie dało rady zrobić tej "budkowej alei" na jednym zdjęciu? Pewnie by miało większą wymowę niż ta sklejanka, która może być potraktowana raczej jako coś w rodzaju katalogu.
    sprzęt: fotografuję sercem

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez radekone Zobacz posta
    Reportaż, nie reportaż - w Częstochowie te prawie 20 budek stojących jedna obok drugiej, wzdłuż jednej ulicy, to jest też trochę zjawisko społeczne. Sam fanpage na fejsbuku ma 8000 osób.
    To jest bardziej absurd niż brzydota.
    Czysty dokument -- bardzo żałuję, że na forum nie mamy takiego działu. Fakt, że umieszczenie ich w dziale Ludzie, nie jest do końca trafione… choć z drugiej strony zgodzę się, że aleja frytkowa to już zjawisko społeczne, a temu bliżej do ludzi. Przekonuje mnie ta argumentacja.

    Zdjęcia bardzo fajne i dobrze, że powstały -- należy uwieczniać takie miejsca, z czasem te fotografie nabiorą wartości.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  5. #15
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Czysty dokument -- bardzo żałuję, że na forum nie mamy takiego działu. Fakt, że umieszczenie ich w dziale Ludzie, nie jest do końca trafione… choć z drugiej strony zgodzę się, że aleja frytkowa to już zjawisko społeczne, a temu bliżej do ludzi. Przekonuje mnie ta argumentacja.

    Zdjęcia bardzo fajne i dobrze, że powstały -- należy uwieczniać takie miejsca, z czasem te fotografie nabiorą wartości.
    Zapytaj sie teraz mlodego pokolenia czym jest lub wlasciwie byla fotografia dokumentalna , oraz o autorow , ktorzy zreszta odeszli z tego swiata lub niebawem to zrobia. To jest zanikajaca dziedzina fotografii bez efektow specjalnych - dlatego nudna. Szkoda.
    Ostatnio edytowane przez Motorniczy ; 16-03-2012 o 17:06

  6. #16

    Domyślnie

    O zagłębie frytkowe z mojego miasta xD Klik
    ===> D90 F80; Sabinka, Frotka i reszta gratów

  7. #17

    Domyślnie

    Ano właśnie, nudny dokument.
    Mam wrażenie, że jakby przed budkami stały panny w krótkich kieckach, to dla niejednego te zdjęcia dopiero wtedy nabrałyby jakiejś wartości

    edit: podmieniłem zdjęcia na jaśniejsze
    Ostatnio edytowane przez radekone ; 16-03-2012 o 20:22

    X-T2 | 35/2 | 50/2 | ETRSi | 75/2.8
    radek.art.pl / facebook

  8. #18

    Domyślnie

    hehe dobre, bedzie ciekawa wartosc dokumentalna dla tego miejsca jak "inwestorzy" przyjda i postawia wiezowce szklanych drzwi.
    Nikon D90, N50 1.8, Tamron 18-270 PZD
    Mój blog o foto: http://mrlir.wordpress.com/ , trochę presetów, fotek, itp.

  9. #19

    Domyślnie

    Ciekawy motyw. Na razie słabo pokazany (małe zdjęcia), ale tam mógłby powstać interesujący fotoreportaż.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szturmowiec Zobacz posta
    Ciekawy motyw. Na razie słabo pokazany (małe zdjęcia), ale tam mógłby powstać interesujący fotoreportaż.
    To jest tylko internetowa namiastka - odbitki są odpowiednio większe i kolorystycznie wyglądają znacznie lepiej.
    Btw., pokazywałem je ostatnio jako bonus do imprezy literackiej, temat przewodni: 'polska poezja absurdalna'. Wpasowały się..

    X-T2 | 35/2 | 50/2 | ETRSi | 75/2.8
    radek.art.pl / facebook

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •