Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie wywoływanie zdjęć w internecie

    Witajcie,

    chciałbym poznać Wasze opinie dotyczące wywoływania zdjęć w internecie. Z jakich stron/firm korzystacie?

    Dotychczas wywoływałem stacjonarnie w Fotojokerze ale po ostatnim mam dość- bardzo blade kolory, nawet wstosunku do zdjęcia, które było już u nich wcześniej wywoływane.

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Może FJ do mistrzów druku nie należą ale to co dajesz do wywołania to to samo otrzymujesz. Poczytaj o profilach kolorów, kalibracji monitora i później narzekaj na FJ.

  3. #3

    Domyślnie

    Flores nie chodzi o róźnicę w kolorystyce na monitorze i po wywołaniu- mam świadomość różnicy jeśli nie mam skalibrowanego monitora oraz wgranych profili kolorów.
    Te same zdjęcia wołałem miesiąc temu i teraz- różnica kolosalna.
    Zdaję sobie sprawę, że wpadki wszystkim się zdarzają i nie skreślam/nie narzekam przesadnie na FJ ale chciałbym poznać opinie innych dotyczących miejsc gdzie wołają swoje zdjęcia.

  4. #4

    Domyślnie

    Polecam Vertis. Nigdy tam nie miałem problemów z kolorami a wszystko robią na Fuji (papier, maszyny). Tylko nie wiem czy takie polecanie labów przejdzie nosem obok modów?

  5. #5

    Domyślnie

    Spróbuj wywołać parę zdjęć w firmie FOTONET w Tychach.Ja tam daję do wywołania od 10 lat. Przesyłasz zdjęcia przez internet a odbierasz w wybranym punkcie lub u listonosza.
    J Piwowarczyk
    D810 N20-35/2,8 AF-D; N24/2,8 Ais; N50/1,4 AiS; N60/2,8 AF micro; SB-800

  6. #6

    Domyślnie

    Jeśli liczy się jakość to u Dagmara www.cyfrowaciemnia.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Moja koleżanka ma znajomych, którzy wywołują sporą zdjęć i polecili jej, a potem mi, sklep Inter-foto.com.pl Zdjęcia są dobrej jakości, usługa wykona szybko, cena jest bardzo konkurencyjna. Nic tylko polecać.

  8. #8

    Domyślnie

    Diprint z Krakowa. Robię u nich już chyba z 7 lat. Powtarzalność, jakość, szybkość, cena i staranność zapakowania zdjęć do wysyłki. Te cechy lubię najbardziej

  9. #9

    Domyślnie

    Odgrzeję temat - parę lat robiłem odbitki w diprincie, ale ostatnie dwie partie mnie nie zachwyciły - jakieś zażółcone, za mocny kontrast.
    Wiem, że może to być wina mojego przygotowania zdjęć i nieskalibrowanego monitora, ale poprzednio było dobrze.
    Ma ktoś podobne odczucia, że spadła u nich jakość i powtarzalność? Ewentualnie może ktoś poleci alternatywny lab?
    D600 | N24-70 2.8G ED | N85 1.8G | N70-300 4.5-5.6G VR | SB-600

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •