Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie flesze, błyski, rapowe teledyski

    Dawno nic nie pisałem na "żółtym" forum, ale widzę, że dział video się powoli rozkręca więc dorzucę tu swoje trzy grosze i wystawię się na ocenę.
    Zapraszam do oglądania, wszystko własnym sumptem robione, niestety zabrakło oświetlenia plenerowego a nikon d7000 w video przy iso powyżej 800-1000 zamienia się w telefon komórkowy jeżeli chodzi o jakość nagrań.

    http://www.youtube.com/watch?v=nbamK2KmLe4

  2. #2

    Domyślnie

    Cóż, sam bym takiego nie zrobił I nie tylko dlatego, że mój aparat nie kręci filmów
    Jak dla mnie porządnie wykonana praca.
    Z ciekawości - jakim programem tworzysz, obrabiasz klipy?

  3. #3

    Domyślnie

    w programach adobe działam, premiere i ae

  4. #4

    Domyślnie

    Zabrakło trochę płynności na ujęciach z ręki/steady(?).
    Nie pasuje mi też blurowa winieta.
    Ogolnie źle nie wyszło, choć samej muzyki nie da sie sluchac. Nie żebym nie lubiał HH w ogole, ale wyszła troche taka łopatologia - stoi na dworcu, widac pociąg a facet śpiewa coś o odjeździe
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  5. #5

    Domyślnie

    tu się zgodzę z Tobą, klip jest banalny i scenariusza brak, to dopiero moje początki z video i bałem się rzucać na kręcenie klipu ze sztywnym scenariuszem. Może kolejny będzie już bardziej spójny i mniej sztampowy, bo ten to taki typowy teledysk hip-hopowy

  6. #6
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Musialem wylaczyc dzwiek , poniewaz nie da sie sluchac tego wokalu... a co do samego video to nawet niezle to wyszlo, czasem zvyt duzo zabawy z maziajami glebi ostrosci. Masz u mnie spory plus za surowosc i cz/b, Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •