Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1

    Domyślnie yyyy pojechałem na wycieczkę do Krakowa

    Że jestem z Podlasia i zabrałem ze sobą aparat i dwa manualne słoiki na kilka dni do Krakowa to pokaże co tam widziałem.
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.

  2. #2

    Domyślnie

    Mało Krakowa w Krakowie. Takie zdjęcia można zrobić wszędzie.
    Obróbka do mnie nie przemawia. Kadry nic ciekawego nie przedstawiają.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #3

    Domyślnie

    jak wyżej
    totalna amatorka

  4. #4
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    1 i moze 5, reszta to po prostu duzo bialego, troche czarnego Tak jak napisal Tomek - takie zdjecia mozna zrobic wszedzie (i wszedzie odnosi sie tu do calej Europy tak naprawde).

  5. #5

    Domyślnie

    rozumiem, mogłem też napisać że pojechałem po prostu "gdzieś" to zrozumiałe, ale u mnie nie ma tramwajuuuu;D

  6. #6

    Domyślnie

    Może gdyby kontrasty były trochę mniejsze, teraz to ciężko się patrzy, smoliście/przepalone...

  7. #7

    Domyślnie

    Rozumiem nawet chciałem przeprosić na wstępie za te smolistość, są dwa powody tego wykonu obróbkowego Raz że mam monitor (PA241W mimo że to jeszcze nie najwyższa półka) po którym na innych zdjęcia są mega nie takie jak trzeba a drugie że lubię tę smolistość która przypomina mi trochę zdjęcia, które gdzieś kiedyś widziałem u dobrych zagranicznych foto-artystów i mi się spodobały. Może komuś też podejdzie a jak nie to trudno będę jeździł na wycieczki mniej niż raz na 8 lat - urlop;D Tak wiem higiena pracy ble ble ble

  8. #8

    Domyślnie

    1 i 5 podobają mi się bardzo. Zwłaszcza od 1 przez pewien czas nie mogłem oderwać wzroku - ten motorniczy w ciemnych okularach rodem z Matrixa rządzi - bardzo ładnie wypatrzone/uchwycone .
    4 też by mi się podobało, ale jednak za bardzo "przepalone" - zwłaszcza naklejony na drzwi zawodnik razi w oczy.
    6 jest moim zdaniem zupełnie niepotrzebne w tej serii. Centralny kadr, wrażenie totalnego prześwietlenia - nic ciekawego w nim nie widzę (ale to tylko moja, prywatna opinia ).
    D50|F80|N18-55|N35-70/2.8

  9. #9

    Domyślnie

    1 najciekawsza z zestawu. Mam tylko pytanie - dla czego w Krakowie który odwiedziłeś prawie wszyscy mają poobcinane nogi???

  10. #10

    Domyślnie

    a bo ja wiem nie chciałem Bo zaraz ludzie z Krakowa się oburzą Tak serio to cały czas brakowało mi innej ogniskowej. Miałem 85PC-E i 35-70AI-S a chciałem aby były widoczne dość dobrze twarze a raczej ich wielkość w stosunku do całego zdjęcia. Może dlatego. Przyznam się że nawet o tym nie pomyślałem. Robiłem jak czułem. Nogi staram się bardziej szanować na normalnych sesjach choć i tam się zdarza ciachnąć. Niż na wypadzie urlopowym i dla przyjemności
    Dziękuję wszystkim komentującym. Miło mi że warto dla Was przynajmniej napisać cokolwiek, nawet pojechać po zdjęciach

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •