Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Prośba o pomoc

  1. #1

    Domyślnie Prośba o pomoc

    Witam.

    Próbowałam wykonać obróbkę zdjęcia, które nie jest zbyt dobrej jakości, ponieważ jest zrobione z telefonu. Próbowałam zrobić to sama, jednak wciąż nieudolnie. Po prostu się na tym nie znam. Czy jest możliwość, aby ktoś pomógł mi w tym? Bardzo zależy mi na tym konkretnym zdjęciu, ponieważ chciałabym je dać do wywołania na poduszczce. Fajnie by było gdyby było ostre i wyraźne, i jakby można było "sciągnąć" te rozbłyski na twarzach.
    Załączam poniżej zdjęcie.
    Proszę o pomoc.


    https://lh4.googleusercontent.com/-J.../s512/prom.jpg
    Ostatnio edytowane przez Immense7 ; 13-02-2012 o 23:43

  2. #2

    Domyślnie

    Będzie bolało "Fotka" do niczego się nie nadaje. Czyli nadaje się do... kosza. Nic się z tym nie zrobi. Nie licz, że ktoś z zaszumionego mydła zrobi ostre zdjęcie. Czyli zrobić może grafik, który w PS zamieni zdjęcie w ostry i wyraźny rysunek. Ale wartość pracy przekroczy wartość komórki.
    Tutaj jest... podpis

  3. #3

    Domyślnie

    No właśnie tego się obawiałam.

  4. #4

    Domyślnie

    Na pewno zdjęcie to już nie będzie ostre, doskonałej jakości itp, ale zdecydowanie można je poprawić bawiąc się kontrastem czy światłem. Jeśli ma to być "obrazek" na poduszkę to może warto się zastanowić nad różnymi filtrami artystycznymi w PS'ie (np. akwarele, suchy pędzel itp). Można by jeszcze było z tego coś zrobić.

  5. #5

    Domyślnie

    Fakt. Można pobawić się filtrami. Powstanie coś quasi-artystycznego Jeżeli efekt będzie zadowalający to można to na poduszkę wprasować.
    Tutaj jest... podpis

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •