Close

Zobacz wyniki ankiety: Moim zdaniem wygrywa zdjęcie

Głosujących
252. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    83 32,94%
  • 2

    169 67,06%
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 59
  1. #21
    Oszczędny w słowach Awatar RaB
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Złotów/Piła
    Posty
    168

    Domyślnie

    Jak zawsze wybór nie jest łatwy...dwa różne światy, co prawda zagłosowałem tylko ciekawi mnie strfnie czy wiem na kogo
    Panowie gratulacje i czekamy wyników z niecerpliwoscią
    RaB
    Nikon D&F80, T 28-70/2,8 ATX II; N50/1,8;N 80-200/2,8AF-S ; Biometar80/2,8; SB-800; jakies trzy nogi i torebka

  2. #22

    Domyślnie

    Fajnie, pieknie i cudownie.
    jedno z tych zdjec bardziej mi jednak pasuje to tego tytulowego "szalonego murarza"
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  3. #23

    Domyślnie

    Głos oddany, fotka trafiła w moje klimaty ale nic nie będę sugerował.
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  4. #24

    Domyślnie

    i ja zagłosowałem na zdjęcie admina

  5. #25
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    wszyscy glosuja na admina to ja na zdjecie zaglosuje gratuluje wykonania. pozdrawiam

  6. #26

    Domyślnie

    Ciekawe... bo ja nie doszukiwałem się autorów podczas głosowania...
    Starałem się wybrać zdjęcie bardziej odpowiadające mi... i chyba o to chodzi...

    żeby głosować za głosem serca

    pozdro
    Noc jes domem dla wampirów, wilkołaków i lunatyków...

    Freelancer

  7. #27

    Domyślnie

    W tym glosowaniu nie mialem watpliwosci nr 2, swietne zestawienie starego z nowym choc mozna by sie pokusic o hdra.
    D50+Tamron 17-50/55-200/90 macro + SB-800 + SB-26 + (PQI i SANDISK III 2 GB - uszkodzone)

  8. #28

    Domyślnie

    Heh... dopiero teraz zdecydowałem się zagłosować, ale ciężko było...
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  9. #29

    Domyślnie

    oba są dobre i oba mają wady...
    1 zdecydowanie nie trzyma pionu i ma skoszoną perspektywę oraz postarzenie nie jest równomierne
    2 trzyma pion, ale jest zdeka przekoszone (zwłaszcza otwór), brak szczegółów w cieniach (to nie pierwszy raz ) oraz zupełnie zbędny jasny kawałek podstawy lewego filara...
    reasumując...oba mi się podobają, widać na nich zamysł, który został dobrze wykonany...a że w pośpiechu, to i drobnych szczególików nie dało się uniknąć
    no...nie bedę mówił, że styl jest rozpoznawalny
    gratulacje dla obu autorów...a głos oddany na zdjęcie z mniejszą ilością psuja, bo tekturze jakoś psuj psuje mi odbiór
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  10. #30

    Domyślnie

    Po głosowaniu, wybrałem zdjęcie to; które, ciut bardziej mi się podobało, bo spodobały mi się oba... oczywiście można się doszukiwać "nie trzymam pionu" czy "widzę ciemność"... Ale drodzy Państwo czy to jest jakieś laboratorium za przeproszeniem. Przecież to gorący, pełen emocji pojedynek, strzał z biodra lub szybkie jak błyskawica przyłożenie do oka... a zdaniem niektórych przecież tylko zdjęcie ukośne jest naprawdę artystyczne a ciemność podkreśla to co się z niej wyłania. Gratuluje obydwu rycerzom
    Pozdrawiam Maciek
    Rollei 35s; oraz Nikon FxD; N20 N28 N35 N50 N105 N70-300.
    Fotografia w podróży;www.sobczyk.iportfolio.pl

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •