Close

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 97
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaleidoStar Zobacz posta
    Tylko trzeba umieć to ogarniać ;] Ja mam otwarty umysł, ale leniwa jestem, chcialabym, żeby mi ktoś lopatologicznie powiedzial - idź tu i tu, zapłać tyle, rób tak i tak ;]
    Wrzucasz już pomniejszone zdjęcia do odpowiedniego katalogu przez FTP - możesz do tego użyć osobnego programu, bądź przeglądarki. Jak masz adres strony www.adres.pl i wrzuciłaś zdjęcia do katalogu zdjęcia to odnośnik do niego będzie w formacie www.adres.pl/zdjecia/nazwapliku.JPG
    Powinno Ci wystarczyć konto W1GB na linuxpl.com http://linuxpl.com/Konto-W1GB_f_2_pakiet_19

  2. #22

    Domyślnie

    Cza będzie wysilić komórki i się zabrać za to. Wstyd, tyle odwlekać ;] No normalnie - jak pies do jeża podchodzę do tego ;]
    Lubię niebieski, ładnie wygląda w podpisie

  3. #23
    shaolin1
    Gość

    Domyślnie

    Patrzę że niektórzy idą na łatwiznę i chcieli by mieć wszystko podane na tacy... Trzeba czasem coś od siebie dać...

    No ale do tematu...
    Ja niedawno usuwałem konto z imgshack i wiecie co wam powiem?
    Analizowałem które zdjęcia i gdzie były podlinkowane, no i okazało się że większa część z tych zdjęć nie była już nigdzie podlinkowana. Zajmowały tylko niepotrzebnie miejsce na serwerze. Taki rachunek sumienia dał mi do myślenia wiele. Między innymi, nie sztuka jest wrzucać zdjęcia seriami, nie było ograniczeń, ludzie nie myślą czasem i wrzucają "co popadnie". Tylko po co? Niektóre zdjęcia pokazuje się komuś indywidualnie jednorazowo a potem i tak to zostaje bo usunąć się nie chce albo nie ma czasu.
    Ograniczenie wprowadzone w pewnym sensie jest logiczne, ktoś daje serwery na zdjęcia za darmo. Do tego ludzie zaczną myśleć zanim wstawią zdjęcie jeśli nie będą chcieli przekroczyć limitu.
    Ja myślę że jak każdy pokarze światu (czyt. wrzuci na imgshack) swoje najlepsze 500 zdjęć to będzie super
    Gdy ktoś chce przyoszczędzić może założyć od biedy kolejne konto na imgshack'u.

    Wszystko ma swoje plusy i minusy, no ale ile można w nieskończoność rozbudowywać serwery po to żeby ludzie umieszczali na nich byle co...

    Oczywiście to taka moja prywatna, skromna opinia, oparta na moich przemyśleniach i doświadczeniach...
    Tylko nie bijcie mnie teraz za to

  4. #24

    Domyślnie

    Jest jedno ale jesli chodzi o wlasny serwer. Majac zlinkowane zdjecia na forum (albo kilku) mozemy wygenerowac znaczacy miesieczny transfer wbrew pozorom - jesli zdjec jest sporo i sa popularne.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malasana Zobacz posta
    Jest jedno ale jesli chodzi o wlasny serwer. Majac zlinkowane zdjecia na forum (albo kilku) mozemy wygenerowac znaczacy miesieczny transfer wbrew pozorom - jesli zdjec jest sporo i sa popularne.
    Już za około 50 zł możesz mieć serwer z transferem w granicach 30 GB/miesiąc. Przyjmując, że jedno zdjęcie ma 100 kilobajtów to wystarczy transferu na kilkaset tysięcy wyświetleń

  6. #26

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rychu_cmg Zobacz posta
    Już za około 50 zł możesz mieć serwer z transferem w granicach 30 GB/miesiąc. Przyjmując, że jedno zdjęcie ma 100 kilobajtów to wystarczy transferu na kilkaset tysięcy wyświetleń
    Ale linkując zdjęcie na forum poza osobami oglądającymi wchodzi tu dużo botów, może i nie przekroczysz często limitu, ale w pewnym momencie po zlinkowaniu kilkunastu zdjęć, można jednak się zdziwić.

  8. #28

    Domyślnie

    mozna tez wykupic serwer bez limitu transferu

  9. #29

    Domyślnie

    Imageshack i podobne denerwują mnie ilością reklam (masz nieodebraną nagrodę) i powolnością. Zdecydowanie wolę picasę, której używam głównie do pokazywania fotek rodzinie. Czasem z lenistwa wrzucam z niej obrazki na forum. Ale jeśli cokolwiek zmienię w fotce, to dostaje ona nowy link a na forum się nie zmienia. Poza tym skalowanie przez automaty czasem nie daje dobrego rezultatu. Zwłaszcza gdy chcemy zrobić cieniutką ramkę, to należy samemu przeskalować. Takie miniaturki wolę zaś wrzucić przez ftp na swoją stronę.

    A teraz propozycja. Jak ktoś potrzebuje, to mogę udostępnić miejsce na swoim serwerze. Na potrzeby wrzucania fotek do podlinkowania na forach za darmo. Sprawdzę jaki to generuje ruch.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rychu_cmg Zobacz posta
    Już za około 50 zł możesz mieć serwer z transferem w granicach 30 GB/miesiąc. Przyjmując, że jedno zdjęcie ma 100 kilobajtów to wystarczy transferu na kilkaset tysięcy wyświetleń
    Ostatnio nie siedzę w temacie, ale z tego ci piszesz to się poprawiło na rynku.zakładam ze masz na myśli 50 za rok

    Sent from my HTC Desire using Tapatalk
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •