Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Powiedz - tak serio - jest szansa zobaczyć to gdzieś w dużym formacie?
    mowie - tak na serio - oczywiscie mam w planach pokazanie w duzy formacie zdjec szerszej publicznosci
    jednak nie chce tego robic w pierwszym lepszym miejscu typu dom kultury bo to nie o to chodzi
    no i nie wiem czy jak juz sie uda czy to bedzie ten set czy inny, bo mam jeszcze ze 2,3 zamkniete tematy ktore niedlugo pokaze

    po stoczniach lazilem prawie 3 dni wiec zdjec mam znacznie wiecej, dla zainteresowanych moge wyslac pdfa (nr konta w szwajcarii wysylam na PM)
    Road to Manila

  2. #22

    Domyślnie

    W większości świetne kadry. Są jakieś rodzynki, które moim zdaniem odstają lub cierpią na zbyt agresywną obróbkę, jednak cały zestaw tworzy spójną całość na wysokim poziomie. Rzeczywiście w druku i sensownym formacie powinno to wyglądać o niebo lepiej. Dobry temat i chyba wiernie pokazany. Z kadrów najlepsze dla mnie zdjęcie z góry na wieloplan kadłubów i pokładów. Pozostałe są dla niego niezłym wprowadzeniem i raczej umieszczałbym je na końcu - jako ostateczny akcent do zapamiętania. Brodacz w okularach też świetnie się prezentuje i stanowi sympatyczny przerywnik.

  3. #23

    Domyślnie

    świetne zdjęcia, zrób sobie i nam przysługę, wyślij to na WPP i inne, ludzie na całym świecie sobie obejrzą wystawę

  4. #24

    Domyślnie

    Również bardzo dobry reporterski set. Swietnie pokazane miejsce ze zróżnicowanymi punktami widzenia + portret i szczegóły uzupełniają całość.
    Takie tam..... szkiełko ....oko.....jeszcze jedno oko.....ale tylko jedno w użyciu......
    Prawe
    Moje pstryki z różnych, dziwnych miejsc : http://tom-gdynia.jalbum.net/

  5. #25
    żeglarz
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo dobrze się to ogląda, zdecydowanie mz najlepsze ujęcia z dotychczasowej serii azjatyckiej.
    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    mowie - tak na serio - oczywiscie mam w planach pokazanie w duzy formacie zdjec szerszej publicznosci
    jednak nie chce tego robic w pierwszym lepszym miejscu typu dom kultury bo to nie o to chodzi .....
    Na cholerę pokazywać durnej gawiedzi, trza się szanować.

  6. #26

    Domyślnie

    Świetne, podobnie jak Twój sąsiedni wątek o cegielni - z tej samej wyprawy - zgadłem?
    Oprócz strony artystyczno-warsztatowej (bez zarzutu) moją uwagę zwróciła PRZEPAŚĆ TECHNOLOGICZNA pomiędzy tym przemysłem, który Ty tu pokazujesz, a tym, co przeciętnemu inżynierowi z Europy czy USA kojarzy się ze współczesnym przemysłem, który powinien być albo nowoczesny, albo bardzo nowoczesny. To co Ty pokazałeś, nie jest zupełnie podobne do niczego, co mnie do tej pory kojarzyło się z przemysłem, nawet tym XIX wiecznym, nie mówiąc o międzywojennym.
    pozdrowienia!

  7. #27
    Rozmowny Awatar JackDaniels
    Dołączył
    04 2011
    Miasto
    Wycieraczka między Europą a Azją.
    Posty
    291

    Domyślnie

    Kurde blaszka...!!!
    Swietne zdjęcia i reportaż!!!

  8. #28

  9. #29

    Domyślnie

    super, bieda wyglad super na zdjeciach

  10. #30

    Domyślnie

    Jeden z najlepszych reportazy, jakie tu widzialem. A moze i najlepszy... Rewelacja jako calosc, wiele zdjec jest swietna jako pojedyncze kadry.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •